Deníček slečny Daryl

Smutný Pusheen dává sbohem prázdninám

1. září 2013 v 22:42 | Luci Lestrange
NEEEEE!! Já to nechápu. Jak?! Jak to mohlo utéct tak rychle? V tom musí být černá magie protože tohle přece není možné! To nejde! Proč už končí to spaní ve stanu, teplé večery u ohně, koupání v bazénu, celé dny u filmů, chození spát kdo ví kdy a vstávání dopoledne? Proč? Na podzim se už sice začínám celkem těšit, jelikož léto jsem si už užila, ale škola prostě ne! To spaní mě mrzí nejvíc. Jak mám vstávat v 6, když jsem zvyklá vstávat ve 12, to opravdu nechápu...

Navíc, teď budu ve čtvrťáku. Nevěřím tomu, že to tak rychle letí. Nechci se zase učit, nechci si dalších deset měsíců zapisovat ty nesmysly do sešitu, nechci psát testy, nechci být zkoušená a hlavně nechci jít k maturitě! Já prostě nemůžu jít maturovat, ne a ne a ne! Mám z toho hroznej strach. Chci se vrátít na začátek července. Prosím!

Hail to the King!

27. srpna 2013 v 14:37 | Luci Lestrange

KONEČNĚ! Dnešním dnem moji miláčkové oficiálně vydali nové, v pořadí už 6. studiové album. Jelikož poslední album s názvem Nightmare vydali v roce 2010, bála jsem se, aby se jejich styl hudby příliš nelišil. Ale jsem mile překvapená, na to album jsem se těšila dlouhou dobu a pořád jsou to ti staří dobrý Avenged Sevenfold, a to i s novým bubeníkem Arinem, kterého jsem si mimochodem už celkem dost oblíbila, i když je to mezi nimi takový zajíček. Přijde mi vážně roztomilý.
Už jejich předposlední album Nightmare bylo bohužel bez Reva, který zemřel v roce 2009. A v tom albu byl song So Far Away, který byl věnován právě jemu. A přesně jak jsem očekávala, Avenged Sevenfold nezklamali ani tentokrát a složili o něm další píseň s jeho jménem v názvu - St.James. Je to sice bonus track, ale já si ji oblíbila snad nejvíc ze všech.

"St James is the light to So Far Away's dark"

Ta věta mluví asi za všechno. Je smutné, že už s nimi Rev nemůže být, ale snad tenhle song slyší a je na ty kluky pyšnej. Pouštěla jsem si ji hned několikrát za sebou. Rozhodně si tohle CD časem musím pořídit v originále. Miluju je! Jsou to pořád oni, i když chybí jejich velká část, kterou Rev představoval. Ale... já mám při poslechu těch písniček pocit, jako by byl pořád s nimi. Což on je. Protože jejich písničky mají duši.. a tou duší je bezpochybně on. Díky, Avenged Sevenfold. Nezklamali jste.

MÁM KRABICI!

26. srpna 2013 v 12:32 | Luci Lestrange
Vzhledem k tomu, že jsem schopná vstát až v půl jedné, mi dnešní vstávání v 8 moc nevyhovovalo. Měla jsem pocit, že už musím do školy. Což byla na jednu stranu pravda, jelikož jsem si jela nechat potvrdit praxe - na svojí základku. Fakt divnej pocit, když se tam po těch letech vracím. A to jsem se zapřísáhla, že už tam nikdy nevkročím. :D No nevadí, to vůbec není podstatné, podstatnější je to, že jsem si koupila něco úžasného a jdu se vám s tím pochlubit!

Aneb ten pocit, když u vietnamců najdete TOHLE!!!
Krabice s Piráty z Karibiku? Kdo by ji nebral? Já když jsem viděla toho Jacka, vykřikla jsem, okamžitě ji popadla a odnášela si jí. Má sestra mě následovala. :D Sice absolutně nevím, co do ní dám a kam jí dám, ale hlavní je, že jí mám! To je všechno, jen jsem se chtěla vytáhnout s tím, jak krutopřísně nádhernou krabici mám a případně docílit toho, abyste mi ji záviděli! Zatím ahoj. :D

Bla bla bla

18. srpna 2013 v 13:21 | Luci Lestrange
Už asi tři dny sedím u počítače a přemýšlím, co napsat na blog. Fakt hrozně moc chci napsat další článek, ale za boha nevím, co psát. Možná je to tou leností. Poslední dobou jen plánuji cosplaye na AkiCon. Zatím jen v hlavě, ale že jich teda je požehnaně a pořád přibývají další nápady. V první řadě rozhodně začnu s Emily, kterou chci mít za každou cenu. Paruka už by měla být na cestě a šaty budou v září, takže se přece jen na konec prázdnin maličko těšit můžu. Nechci si přiznat, že zbývá už tak málo dní. Nějak moc prožívám to, že teď budu ve čtvrťáku. Jak takový pako, jako jsem já, může někdy odmaturovat? Raději to ani nechci vědět. Budu muset platit vlastní sestře za doučování z angličtiny. :D

Budu mrtvá nevěsta.

12. srpna 2013 v 19:46 | Luci Lestrange
Mě už to nic nedělání zabije. Ale pomalu na mě doléhá to, že se blíží škola a že budu tenhle rok maturovat. Já a maturovat. To je tak vtipná kombinace..
Dost keců o tomhle nechutným tématu. Advík mě tak nějak motivoval k tomu, udělat si nějaký další cosplay. Tentokrát si s tím chci dát ale vážně záležet. První cosplay, pro který jsem se rozhodla a na který se nejvíc těším, je Emily - Mrtvá nevěsta Tima Burtona. Už mám zařízenou paruku (ťuk,ťuk,ťuk, aby se něco nepos*alo) a šaty, o kterých úž mám přesnou představu, jak je předělat. Samozřejmě schází ještě spousta věcí, třeba maličkosti jako je makeup, jelikož bílý se dá u nás sehnat jen přes internet, alespoň co já vím. Původně jsem to chtěla držet v tajnosti, dokud nebudu mít cosplay skoro hotový, ale to bych stejně nevydržela. A Alex mi možná bude dělat Victora. Ohohó, snad se to povede!

Dalším cosplayem bude pokémon - Clefairy (gijinka version). Aneb chci na něco zase použít svou růžovou paruku, kterou jsem si koupila na Nyu. Všechny potřebné věci tak nějak mám, jen budu muset vyrábět ouška, ocásek a "křidélka". Tenhle cosplay bude takový volnější, tudíž se není čím stresovat. Ale i s tím si chci dát záležet a neodfláknout ho! :)
No a poslední, nad kterém už dlouhou dobu uvažuji, je Wednesday Addams - já tu holku prostě žeru! Jen nevím, jestli ji stihnu do Akiconu. Řekla bych, že spíš ne, protože jedna věc je čas a druhá věc jsou finance. Takže si ji asi nechám na někdy jindy, ale cosplay na ní chci určitě.

Ahoj já jsem Hulk.

8. srpna 2013 v 12:01 | Luci Lestrange
Nesnáším vymýšlení názvu článků. A než odjela Verča, stihla jsem udělat ještě jednu fotomontáž s Avengers. Hulka nikdo nechtěl, tak jsem tam hodila svůj ksicht - nepoznali byste rozdíl! (na konci článku se můžete přesvědčit).
Od té doby co se naše fantastická čtyřka (já, Alex, Verča, Hana) rozutekla do všech stran, jsem ještě na blog nestihla napsat. Byl to fajn týden, ze kterého máme spoustu vtipných fotek. Ach, jak mě chybí ty žolíky s Harrym Potterem! :D

Advík je už dnes, ale my tam s Alexem nakonec jedeme v pátek ráno a večer zase domů. Ale tak stačí mi to, aspoň nebudu hladovět a vyspím se krásně doma. Ale těším se tam, snad si něco hezkýho přivezu domů. A tentokrát si poprvé beru s sebou svůj foťáček, protože budu mít málo věcí, takže budu dokumentovat a dokumentovat. A v sobotu bych už mohla něco z Advíku napsat na blog.

Další novinkou je, že jsme se včera s Alexem dozvěděli, že je z Mrzimoru. Takže teď tu od včerejška pokřikuje "Everyday I'm Hufflin". Ještě s tím není úplně smířený. Bere to těžce, ale zvládne to.
A Hanyuu mě přiměla k tomu, abych jí k houslím hrála na kytaru doprovod k dvoum skladbám z Pána Prstenů/Hobita. Jaká to čest! A za nějaký čas to chce nahrát, tak snad se to povede a bude to alespoň na takové úrovni, že to budu schopná dát i sem na blog. :D

Má vášeň...

4. srpna 2013 v 0:58 | Luci Lestrange
... spočívá v tvoření nesmyslných a ohavných fotomontáží. Včera jsem tvořila do půl čtvrté do rána, za zády jsem měla smějící se sestru s její kamarádkou Kelly. Aneb umíme se zabavit.
V létě bývám hrozně unavená, asi tím teplem. Usínala jsem už v 9. A pak jsem si dala kafe (které mi nechutná a piji ho vážně jen výjimečně). A hle - vydržela jsem dalších několik hodin! A za tu dobu jsem stihla udělat ze sestry hustoobočňáka Legolase, mužnou Arwen a velice zvláštního Froda, z Kelly jsem udělala mastnovlasého Aragorna, vousatého brýlatého Gandalfa, a Sama s opravdu divnou hlavou. A já jsem dopadla jako vousatý Gimli (když už mi v testu vyšel ten trpaslík) a můj milovaný Glumíšek!

Šly jsme spát s pocitem, že si ráno řekneme, co jsme dělaly celou noc.
Probudily jsme se v jednu hodinu odpoledne.

A já neskončila. Udělala jsem ze sebe nalíčeného Brumbála (to byl vždycky můj sen!), ze sestry Moodyho a Lupina a z Kelly Siriuse a Tonksovou s ještě divnější hlavou, než měl Sam.
A nakonec jsem to všechno zakončila tou nejkrutopřísnější fotomontáží - udělala jsem z nás všech Kameny!


Výzvy

21. července 2013 v 12:59 | Luci Lestrange

Opět bloguji

20. července 2013 v 14:33
Píše se den 20. 7. 2013 a jedna čarodějka ze Zmijozelu, která úspěšně dostudovala Bradavickou školu, si opět založila blog. Aneb vracím se na blog.cz a doufám, že už zůstanu. Blogspot mi opravdu nesedl. Chci psát, chci se chlubit. Vlastně mě k tomu tak trochu dohnala má sestra, která bloguje už snad 376 let a pořád jí to baví. Chci do toho taky spadnout a psát, psát, psát, psát. Jako dřív!
Chci sem konečně dávat všechno, na co si vzpomenu. Mé názory, mé zážitky, mé myšlenky, mé nápady, mé fotografie, mé kresby, mou tvorbu. Každou maličkost, která mě napadne. Otázkou je, jestli to bude někdo číst. Ale co je mi po tom, hlavně, že se mám kde vypsat.

Můžete mě znát ze dvou blogů. Buď jste mě znali jako nejcholeričtější dítě na světě z blogu Thesims2-Lucka, nebo z blogu s dalším trapným názvem, a to Pokemon-World, na kterém jsem byla do nedávna, ale psala jsem tam už opravdu málo. Ale to není podstatné. Teď jsem tady a zabijte mě, jestli mi to nevydrží.
.
 
 

Reklama