Deníček slečny Daryl

Can't Believe It

25. března 2014 v 15:03 | Luci Lestrange
Celé dva dny čekám na vyhodnocení soutěže o lístky na autogramiádu Tima Burtona. Myslela jsem si, že budou včera dopoledne, ale po marném čekání jsem se večer dozvěděla, že budou až dnes dopoledne. Tak jsem na praxích celou dobu vyhlížela, až mi na FB blikne upozornění. Nakonec jsem to tak nějak vypustila z hlavy, internet zavřela a pracovala. Pak jsem se připojila znovu a viděla ty dvě upozornění. Hrozně jsem se bála na to kliknout, tak jsem ani neklikla a jela dolů po hlavní stránce.. Když v tom jsem narazila na příspěvek od stránky výstavy...

a uviděla..

SVÉ JMÉNO!


Neumíte si představit, jak jsem začala vřískat. Úplně mi vyhrkly slzy a začala jsem hrozně křičet a smát se. Přišla jsem si trochu jako blázen, vlastně jsem tak s největší pravděpodobností musela i vypadat, ale byl to tak úžasnej pocit! Ještě teď mi vůbec nedochází, že ho vážně uvidím! Tima Burtona! Hrdinu mýho života! Nikdy v životě by mě nenapadlo, že někdy uvidím režiséra Střihorukého Edwarda, který mě jako malou holku tolik okouzlil. On je bůh, a já budu mít jeho podpis! Jsem neuvěřitelně šťastná.

Trpaslice začíná cvičit

24. března 2014 v 18:08 | Luci Lestrange

Tak jsem se rozhodla něco začít dělat! 30ti denní výzvu jsem už kdysi zkoušela, konkrétně dřepovou, bohužel jsem se ale předtím vážně málo hýbala a zapomněla jsem na nějaké to rozcvičení, což je důležité, abych si nenatáhla svaly. A přesně to se mi po pár dnech povedlo - ale dostala jsem se celkem daleko a i mě to bavilo. Má kolena mě ovšem zabrzdila, jelikož jsem si ty hnáty natáhla tak, že jsem sotva chodila. Každý krok byl utrpením. Takže tentokrát se budu snažit předtím opravdu dobře rozcvičit, aby se tohle nestalo.

No a mimo dřepy tentokrát zkusím ještě sklapovačky. Jsem docela zvědavá, zda za těch 30 dní bude nějaký rozdíl. Uvidíme, začínám dneska. A abych byla pečlivá, vyrobila jsem si i tyhle tabulky, kde si budu odškrtávat dny. Tak uvidíme 21.dubna, jestli se toho dožiju. :D

Mám za sebou druhý den a všechno mě bolí, ale není to nejhorší. Snažím se co nejvíc se před i po cvičení protahovat, tak snad to brzy přejde. Zatím to zvládám. Ono se to nezdá, ale je to docela záhul. :D

... and snowy monday?!

24. března 2014 v 10:35 | Luci Lestrange

Really? Really? REALLY?!

Pohled z mého okna je žalostný! Právě byla narušena vlna mé dobré nálady. Začínalo mé oblíbené období. Jaro. Má jarní nálada je pryč! Fuj, fuj, fuj! Chce se mi brečet a křičet! :D
Došlo mi, že má nálada vážně závisí především na počasí. Já zkrátka neumím bejt veselá, když je venkuz takhle. Potřebuji k radostnému životu teplo a slunce. A nebo si to jen namlouvám? No, tak když už sněží, jdu si tématicky zpravit náladu... :)


Rainy Sunday

23. března 2014 v 12:41 | Luci Lestrange
Ten týden zase utekl neuvěřitelnou rychlostí. Vážně už se začínám bát, protože tímto tempem se zítra probudím a půjdu maturovat. Dnes se asi zase budu učit nějaké ty otázky, venku stejně prší a já mám z toho zase divnou náladu. Včera jsem navíc konečně shlédla (s Hanyuu a s Belličkou) Bídníky, což taky považuji za přípravu k maturitě, jelikož u mě nehrozí, abych si přečetla knihu. Četbu už mám ale celou vypracovanou, tak si stačí přečíst pár papírů a snad to půjde.

Včera bylo teplo na padnutí, vážně mi přišlo, že je léto. Vydaly jsme se zase s mamkou a ségrou na procházku, prozkoumat druhou stranu lesa, ve kterém jsme nikdy předtím nebyly. Takže náš Drago měl možnost zkusit si zaplavat také na jiném místě, ovšem moc ji nevyužil, jelikož je to poseroutka a většinou se bál do té vody skočit. Ale objevily jsme se sestrou super místa na focení, což je paráda, jelikož máme dost plánů. Takže mám ze včerejška zase milion stejných fotek, na kterých je převážně plavající pes, stromy, větve, Hana a jarní květiny, které jsou obětí každého fotografa.
Nekoukej tak svůdně, Edwarde!

19. března 2014 v 15:25 | Luci Lestrange

Ok, ačkoli moc nemám čas, už to vážně chtělo zase něco napsat, jelikož ten příteplený Sherlock začíná lézt na nervy už i mě. :D A proto tu teď chvilku bude strašit náš miláček Medard! Podívejte, jak svůdně kouká. A je jenom můj. Přinesla mi ho Hanyuu z Levných knih. Náplasti pro hypochondra se Sajrajtovskou tématikou, to je prostě moje! (ale musíte uznat, že design těch náplastí je boží.)

A hádejte, kdo se tu už pomalu začíná učit na maturitu! Zatím si tak "zlehka" pročítám otázky z polygrafie, takové ty začátky, které jsem od prváku stihla zapomenout. A nakonec to nevypadá zas tak těžce. Ale asi změním názor, až si k tomu přidám i další předměty. :D Hlavně žádnej stres, já to zmáknu.

Víte, co mě hrozně štve? Ta výstava Tima Burtona. Já si tu připravuji, jak pojedu hezky první den, a pak se dozvím, že lístky jsou dohromady s autogramiádou, na kterou se dostane jen 250 lidí, kteří to stihli vykoupit za tři minuty. Aneb ten pocit, když váš BŮH bude ve stejné republice, ale vy ho neuvidíte ani zdálky. Fňuk. Zkusím štěstí v soutěži, ale i tam jsou moje šance asi dost mizerný. Výstavu si tak jako tak utéct nenechám, ale vidět Tima a nechat si od něj podepsat knížku, by byl přece jen o něco větší zážitek.

Nevím dál co psát. Jsem hrozně unavená. Tak asi ahoj.

Nic a něco

13. března 2014 v 18:09 | Luci Lestrange
Omlouvám se za třídenní neaktivitu. Po tom plesu se mi nějak nic nechtělo. Přišlo mi hrozně smutné, že už je to za mnou. Od pondělí do středy jsem měla praxe, které jsem tak nějak přežila s notebookem a se sluchátky v uších a vyjímečně jsem vážně pracovala. Měla jsem dělat nějaké prezetance o Itálii a takové blbosti. A zítra už je pátek, to to uteklo.

A ono nějak není moc o čem psát. Co nového, v podstatě nic. Vlastně se zase "pochlubím s naprostými nesmysly. Například tyhle boty (už jsem je nahrávala na ask). Vypadají úplně jako všemi oblíbené drahé Vansky, mají i stejné logo, ovšem s nápisem "Fake". Vietnamci jsou zkrátka hrozní broci, já je prostě žeru!


Poslední přípravy

7. března 2014 v 20:54 | Luci Lestrange
Tak, a zítra mě čeká ples. Ve středu jsme jeli dokoupit poslední drobnosti - doplňky do vlasů, na krk, naušnice a tak dále. Jsem zvědavá, jak budu nakonec vypadat. Vsadím se, že zase nebudu vůbec nic stíhat a jako naschvál budu mít "bad hair day", a možná taky "bad make-up day" a kdo ví, co ještě.

Ale samozřejmě to bych nebyla já, abych si nekoupila taky něco dalšího. Navštívila jsem levné knihy, kde se mi zase líbilo spoustu věcí, ale neměla jsem sebou moc peněz, tak jsem si koupila sošku racka za 9 Kč, kterou moje máma hrozně pomluvila a nechápala, proč si jí kupuju a k čemu mi vlastně bude. Ale tak jak jsem tam mohla nechat tak hezkýho racka (který ještě navíc dělá zvuky!), když stál jen devět kaček, že jo? A pak taky nějaký Halloweenský košíčky na cupcakes. No a co, že není Halloween. Zase brzo bude a já už se na něj těším! :D

Ve škole to byl teď v pátek hroznej frmol. Včera jsme připravovali tombolu a dnes jsme v tom s holkama pokračovaly, takže jsme se parádně ulily. Hned po tom jsme dvě hodiny za sebou nacvičovaly nástup. Už ty kroky znám tak nazpaměť, že to snad budu tancovat i ze spaní...

Jsem rebel.

3. března 2014 v 19:54 | Luci Lestrange
A protože jsem včera tušila, že dnes nebudu mít čas sem psát něco rozsáhlého, nechala jsem si na dnešek ještě jednu fotku z té včerejší procházky. Když jsem viděla tu ceduli, neodolala jsem a vnutila sestře svůj skvělý nápad na téma"Je to rebel!"


,,Cítím kouř" ,,Taky cítím kouř" ,,Cejtím párky"

2. března 2014 v 22:07 | Luci Lestrange
Další článek na stejný způsob, jako včera. Neděle pomalu končí a s ní i víkendová pohoda. Tenhle víkend jsem byla celý doma a naprosto jsem si ho užila. Dnes jsme se šli opět projít s Hanyuu a stejně jako včera jsme se u toho se ségrou hrozně vyblbly a nafotily hromadu (především trapných a nepoužitelných) fotek.
Mimo jiné jsem si dokonce i uklidila (předělávám si teď stěnu u postele, takže až to bude tak nějak skoro hotové, pochlubím se, začíná se mi to líbit). A přišla jsem na to, že bych měla chodit na procházky častěji. Mám pak lepší náladu. A vůbec, tolik se nenudím a neustále nežeru. Přemýšlím, že naučím Natašu na kšíry a budu s ní chodit, když ségra chodí s Dragem. :D

Zítra zase škola, a kupodivu mi to ani nevadí, teď před plesem. Začala jsem se na něj hrozně těšit. Ve středu si jedu kupovat nějaké další drobnosti, jako třeba korunku, a rovnou zavítám i do levných knih, jestli tam nemají nějaké nové kravinky na vylepšení mé části pokoje. Já mám tak skvělou náladu, jak je venku teplo! Snad to vydrží celý týden.

A teď pár fotek z dneška. :)Jarní sobota

1. března 2014 v 19:08 | Luci Lestrange
Dnešní den je skvělej. Ani jsem to nečekala. Je prostě vidět, že přichází jaro. To počasí člověku zlepší náladu o 100%! Po dlouhé době jsem se taky pořádně vyvenčila. Nejdřív jsem se šla vyfotit s naší novou kočkou (znáte mě, neustále fotím sebe, sebe s něčím, něco a všechno). Potom jsem se šla projít s mamkou a sestrou, ke koním a ovcím, takže další várka stopadesáti fotek. A jelikož se moje sestra Legolas dala na dráhu lukostřelce, tak jsem si to šla taky vyzkoušet. No, možná jsem to neměla dělat, ale to z fotek asi poznáte sami.. :D

 
 

Reklama