Deníček slečny Daryl

Fotky, fotky, fotky.

10. ledna 2014 v 18:42 | Luci Lestrange
Týden je za námi. A já se přes ten týden zase ani jednou neozvala. Ale tentokrát mám dobrou výmluvu. Jeden den jsem se totiž učila na angličtinu (zkoušení za 2!), a pak jsem dva dny za sebou fotila (a taky byla focená). No, to toho pak člověk moc nestihne. Za to teď bych měla pohnout a upravit všechny ty fotky. A až to bude, časem to nahraju možná i sem. A když ne, budou na stránce. Týden ve škole byl poměrně klidný (alespoň z hlediska učení). Od pondělka mě můj vtipnej třídní učitel naháněl, abych se přezula. No, tak jsem mu dnes udělala radost. Byl ze mě fakt zoufalej, chudák.

A během týdne mě mile překvapila zpráva o tom, že bude v Praze výstava Tima Burtona. A píší tam cosi o osobním zahájení, takže tam stoprocentně pojedu, ujít si to vážně nenechám. :3

No a teď se narcisticky pochlubím se svými fotečkami, na kterých mám moje sexy legíny, které mi přinesl Ježíšek >:D


Krutý návrat do reality

6. ledna 2014 v 16:48 | Luci Lestrange

NEEEEEEEEEEEE! Já nechci! Proč, proč ta škola musí existovat? Takový klid a teď je to zase samá maturita a ty kyselé ksichty těch sráčů, kteří mi tak hrozně moc nechyběli. Já to tam nenávidím. A nejvíc nenávidím ten "návrat" po tak dlouhý době. Kdo to vymyslel. Prázdniny by neměly nikdy skončit. Jak mám najednou vstát v 6, když jsem zvyklá vstávat ve 12? Jak se mám hned po vstávání začít oblíkat, když jsem občas byla celé dny v pyžamu? Jak mám chodit tak brzo ven, do té zimy, když jsem byla zvyklá, že si lehnu na koberec k televizi? Jak se mám donutit k tomu, abych se šla naučit téma na angličtinu, když jsem celé dny vůbec nic nedělala? Jak se mám vydržet dívat takovou dobu na ty všechny lidi, když je tak moc nenávidím?

No, alespoň mi kamarád donesl externí disk se spoooooustou filmů, převážně hororů. To je jediná pozitivní věc na tom, že jsem dneska navštívila tu ohavnou budovu.

Moje milá maturito

4. ledna 2014 v 14:34 | Luci Lestrange
Jak já se na tu maturitu těším! Berte to jako sobotní pozdrav. Já nechci zpátky do školy! Ale konečně jsem začala něco dělat. Ale nemyslete si, že se to učím. Ale i vytisknutí otázek u sebe považuji za docela velký pokrok. Zatím to je to ale bohužel jen Polygrafie.

Teď si jdu už konečně pustit Sherlocka, tak se ještě ozvu, jak se mi to líbilo!

Doháním

3. ledna 2014 v 19:33 | Luci Lestrange
Zase jsem se vysrala na blog, takže opožděně Šťastnej novej rok. Ať je lepší, než ten minulý! Co se dělo. Hmm. Silvestra jsem strávila doma, víceméně s Hanyuu a Kelly, ale jinak taky v posteli, jelikož mě neskutečně bolely záda.


Před Silvestrem přijela Anežka a tak jsme šly fotit. Konečně jsem mohla ozkoušet nový Canon. Fotky zatím nemám upravené, jelikož jsem hrozně líná, ale byl to fajn den. Nejdřív jsme zašly na kafe, zdrbly každého, kdo nám přišel do cesty, včetně obsluhy, která Anežku málem okradla o kilo, a pak jsme se vydaly do podchodu nafotit lehce lechtivé fotky na přání. Říkám "Tady tudy nikdy moc nechodí. To by byla prdel, kdyby tudy prošel nějakej průvod" a potom jsem si říkala, že příště raději budu držet hubu, jelikžo dvě minuty na to tam prošel vážně vyloženě mega průvod neznámých lidí, kteří na nás koukali jako na blázny. A kluci se samozřejmě smáli jako o závod. Ale byla to sranda. :D No a pak jsme jely k nám a já měla konečně možnost vidět Lesního Ducha, který mě neuvěřitelně zklamal.

Co Ježíšek nadělil..

25. prosince 2013 v 19:16 | Luci Lestrange
Letos jsem byla asi vážně hodná. :D Štědrý Den proběhl tradičně jako každý rok. Vstala jsem absolutně bez "vánoční nálady", ale během dne jsem se na ní tak nějak naladila. Začala jsem zdobením stromečku. Nikdo jiný to u nás dělat nechce, takže je to víceméně povinnost. Ale rozhodně si nestěžuju, baví mě to každý rok. Během toho se připravil stůl, talíře, znáte to.. A pak jsme nanosily se sestrou dárky pod stromeček. A že jich zase bylo!

Celý den jsme pak s rodinnou seděli převážně v kuchyni, povídali si a těšili se na večeři. Ke stolu jsem usedla hrozně hladová a s chutí se pustila do kapra. A pak přišlo to nejlepší - DÁRKY! Ne, já v tomhle směru prostě nikdy nevyrostu. :D Když jsem rozbalovala předposlední dárek, kterým byl samostatný objektiv k fotoaparátu, došlo mi, že posledním dárkem bude můj vysněný Canon! Byl to vážně fajn den, jen škoda, že tak rychle utekl. Vždycky je to takové smutné, když už mám všechno rozbalené a klidím se nahoru. V pokoji jsme se zase se ségrou prohrabovaly mezi dárky a snažily jsme se všechno nějak rozumně uklidit. :D Byl to fajn den, jen hrozně rychle utekl, zkrátka jako každý rok.

No, a teď se vám samozřejmě pochlubím, co všechno jsem pod stromečkem našla. Na asku už jsem si vyslechla, že musíme být asi hodně bohatí, takže abych tomu předešla tady - ne, vážně nejsme, spíš naopak. :D

Veselé Vánoce!

23. prosince 2013 v 19:47 | Luci Lestrange

A zítra tu máme všemi očekávaný Štědrý Den. Miluji Vánoce a hrozně se těším. Chybí mi sníh, ale přece jen tu trochu ta vánoční atmosféra stále je. Když ležím na koberci u televize a sleduji romantické vánoční filmy a v pokoji blikají světýlka a všude jsou připravené dárky, které zítra už budou ležet pod stromečkem. Jsem v tomhle ještě trochu jako dítě, ale vážně se na zítřejší den hrozně těším. Jen to přišlo tak.. rychle! :D S Belličkou se mi dneska podařilo vyfotit hezkou vánoční fotku (až jsem se divila, jak dokáže být roztomilá!), takže tímto vám všem přeji veselé Vánoce, bohatého Ježíška a šťastný nový rok 2014, který vám ovšem popřeji ještě přímo na Silvestra. Hlavně si užijte zítřek, všem přeji hodně rodinné pohody, lásky, štědrosti, dárků a dobrou večeři!

Poslední pečení

22. prosince 2013 v 13:14 | Luci Lestrange
Prasátka jsou u nás tradicí, kterou jsem zavedla já a které nepeče nikdo jiný, než já. :D Nejvíc chutnají dědovi a neustále se vyptával, kdy už budou ty vykrmený prasata, tak jsem se dneska dala do pečení. Na trhu jsem ještě sehnala formičku losa, tak jsem k prasátkům přidala i vykrmené losy. Chtěla jsem soby, ale takovou formičku bohužel neměly.

Prasátka prostě patří k našim Vánocům a tak nesměly chybět. Peču je vážně od dětství, takže by byla škoda to porušit. :D Děda tomu začal říkat "vepřové cukroví" (fuj, zní to hrozně nechutně) a měl hroznou radost, když viděl, že je peču. :D

Když Lestrangeová popadne po sto letech tužku

21. prosince 2013 v 18:02 | Luci Lestrange
Achjo, to jsem zase s něčím začla. Řekla jsem si, že jsem dlouho nekreslila a dostala jsem chuť nakreslit svého miláčka Synystera Gatese. Ne, neměla jsem to dělat. :D Teď budu naštvaná, když to nedokreslím, a zároveň už toho kreslení mám zase plné zuby. Ta kožená bunda, bože, proč má všechno černé!! :D To jsem zvědavá, jestli to vůbec dokreslím. A hlavně jak to dopadne. Zatím se mi to docela líbí. Až na ten nos a na to, že má Syny tak trochu šišatější obličej, než normálně. Ale na to, jak dlouho jsem nedržela v ruce tužku, to není nejhorší, ne? ^^ Takže až to bude hotové - jestli se toho dne dožijeme- tak se tu pochlubím znovu, to se nebojte! :D

Perníčky

18. prosince 2013 v 20:19 | Luci Lestrange

Tak jsem se zase neozvala. Já vím, já vím. Neděje se nic zajímavýho. Sníh pořád nikde a je poslední týden školy a pak už budou prázdniny. Ne, vůbec mi to nepřijde, že budou Vánoce. Dnes jsem byla naposled na praxích. Jsem ráda, že už je to za mnou, jelikož je to tam vážně extrémně nudné. Celý den od sedmi do jedné hodiny odpolední dělám, že něco dělám, a pak jdu domu kde nedělám nic. Ale v pátek, v pátek jedu kupovat dárky. Hehe, hezky na "skoro-poslední" chvíli.
Ale včera jsem pekla perníčky, muhahaha. To zdobení sice nedopadlo přesně podle plánů, ale to vůbec nevadí. Hlavně, že se to dá jíst. A zatím si nikdo nestěžoval, naopak, takže mám radost! Ale kamarád poznamenal, že ta ovce napravo vypadá, jako by říkala "Sníš mě, a posednu tě ďáblem", a když jsem se pak na ní zpětně koukala, měla jsem hroznej záchvat smíchu. No co, tu zdobila stejně máma. :D
A taky jsem se dozvěděla, že zítra se se třídou jede na exkurzi, na kterou se mi nechce, a v pátek končíme po čtvrté hodině a z toho dvě jsou tělocvik, na který nechodím, tudíž...? PRÁVĚ JSEM SI ODSTARTOVALA PRÁZDNINY!

Kam jste všichni zmizeli?

13. prosince 2013 v 16:56 | Luci Lestrange

Člověk na chvíli odejde, a vy všichni zmizíte. No dobře, už to bude nějakej ten tejden... Včera můj blog navšítivili čtyři lidi. Čtyři, chápete! Ten pohled na to byl tak smutnej, že mě to dokopalo k tomu, abych se zase ozvala.

Budou Vánoce, já stále nemám dárky. Za to se ale čím dál tím víc těším na to, co mi přinese Ježíšek. A docela bych brala sníh. Jakože fakt sníh. Nejen to, že nasněží malá vrstva čehosi, co okamžitě začne tát. Chci jít stavět sněhuláka! Asi kvůli tomu, že zatím žádný sníh není, mi moc nedochází, že jsou Vánoce skoro už za týden. A vsadím se že pak to zase hrozně uteče. Bože, taky máte pocit, že rok 2013 vůbec nebyl? :D Jakoby to bylo včera, ten silvestr.

A dneska je mimochodem už zase pátek 13. a já mám svátek. To je tak magický, cítím se hrozně cool. A protože nevím co psát, nahraji sem pár náhodně vybraných fotek, které jsem pořídila v minulých dnech - ať to nějak doženu.


 
 

Reklama