Deníček slečny Daryl

See ya in hell

27. října 2013 v 19:59 | Luci Lestrange
Taky u vás dnes byly tak neuvěřitelně epický červánky? Já jsem zrovna jela domů, takže jsem hned po vystoupení z autobusu popadla foťák a musela to fotit. Hotové peklo na obloze, prostě úžasná podívaná.

Velká událost

15. října 2013 v 18:35 | Luci Lestrange
Jsem se zapomněla pochlubit! Konečně jsem viděla Sherlocka! *Doufá, že na ní bude Saku pyšná a bude ji mít radši*
Minulý týden, jak jsem byla nemocná, jsem koukala na obě série. Vlastně se mě k tomu snažila dokopat Hanyuu, ale já se k tomu nemohla dokopat. Kdybych vlastně neviděla ten jeden díl v televizi (konkrétně 2.díl 2.série), tak se k tomu asi nedokopu do dnes. :D
Ale jsem nesmírně ráda! Nejen, že mi to zkrátilo čekání na třetí řadu American Horror Story, ale začalo mě to vážně děsně bavit. Až jsem si říkala, proč jsem se na to nekoukla hned. Měla jsem to celou dobu v počítači a ne a ne si to pustit. Jsem tak hloupá!

Trochu to ve mě ovšem vyvolalo mou skrytou a zapomenutou yaoi stránku. Oni jsou tááák úžasní! Při sledování jsem měla teplotu, pila jsem čaj a byla mi hrozná zima. Pohled na Sherlocka s Johnem mě ale dokonale zahřál. :3 Takže příště, až mi bude moje sestra vnucovat nějaký seriál, kouknu na něj! :D Teď je mi ale hrozně smutno, když už nemám na co koukat... Ty dva mi chyběj... T_T

PS - Pokud je tu někdo, kdo sleduje AHS, zajímá mě, co zatím říká na třetí sérii. Protože já mám z toho víceméně takové smíšené pocity. Čekala jsem to trochu jiné, zkrátka už to není ono... Ale zatím to nebudu soudit a počkám si, až uvidím víc dílu, třeba mě to ještě příjemně překvapí.

Modrá je dobrá

14. října 2013 v 20:20 | Luci Lestrange
... Ale byla jsem modrá až na prdeli. Nemůžu uvěřit, že jsem se k tomu KONEČNĚ dokopala! Nejdřív jsem obarvila korzet, který dopadl svým způsobem přesně podle představ. Se sukní (která zatím jako sukně nevypadá) to bylo trochu horší, ale nakonec to nedopadlo nejhůř, i když jsem si to představovala úplně jinak a upřímně se mi to vůbec nelíbí. Jenže co s tím teď. Když to mám na sobě, přijdu si jako blbec. Ten korzet se k té sukni vůbec nehodí. :D Nakonec mě na tom Akiconu všichni vypískají. :D Mimo tohohle ještě budu muset doladit ty detaily (aneb vážně se těším na dokreslování těch zvláštních "ornamentů" na jejích šatech a našívání perliček na korzet + žebra) ale ještě je dost času. Navíc jsem se dozvěděla, že týden před Akiconem jsou podzimní prázdniny, takže juchů!

Kachna Pride

8. října 2013 v 12:34 | Luci Lestrange
... aneb když vám pod oknem už snad několik týdnů v kuse chodí tenhle průvod - kachna s 30ti kachňaty. Jsou možná na pohled roztomilá, ale když nonstop vydávají ty otravné pískavé zvuky, a ne a ne zavřít zobáky, už z toho člověku vážně začne po nějakém čase hrabat. :D


Těžký život hypochondra

7. října 2013 v 19:43 | Luci Lestrange

Je těžké být hypochondrem, jelikož když jste opravdu nemocní, nikdo vám to nechce uvěřit. Takže teď nemusím chodit na ty trapné praxe na svou základku (mám radost z toho, že to vyšlo zrovna na tento týden) ale zároveň bych v pátek potřebovala, aby mi bylo už úplně dobře, protože jedeme do Prahy na World Press Photo a zrovna tuhle výstavu mám vážně ráda, jelikož ta jako jedna z mála za něco stojí. Ale v současné době jsem opravdu mimo provoz. Není snad jediná část na mém těle, která by mě nebolela -_-

PS: Tento článek slouží čistě k tomu, abyste mě politovali. Ale už stejně vidím nějaký hrozně chytrý komentář od mé sestry, která je nemocná taky. Jenomže má nemoc je určitě smrtelná, narozdíl od té její!

PS2: Venku je krásná podzimně-halloweenská atmosféra (žádný déšť, prostě podzim jak ho miluju!) a za měsíc je AkiCon. Což mě nutí k tomu, abych začala pomalu panikařit...

Emily make-up proccesing

4. října 2013 v 10:24 | Luci Lestrange
Včera jsem si konečně zkusila make-up na Emily. Byl to trochu boj, jelikož jsem zjistila že k nalepovacím řasám nemám lepidlo (hodně tomu schází, s nima to vypadá vážně o dost lépe), a že si nedokážu zamaskovat obočí. Takže to má ještě svoje nedostatky, ale je to taky jen pokus - a podotýkám, že úplně první. Nebyla jsem si totiž jistá, jestli vůbec takovýhle make-up zvládnu. Ale výsledek mě celkem mile překvapil, jelikož to dopadlo docela podle očekávání, i když tomu spoustu věcí ještě schází. Musím především doladit nos, ten se mi fakt nepovedl, ale ona není sranda to nakreslit tak, aby to vypadalo přirozeně :D A pak samozřejmě dekolt - na ten jsem se zatím vybodla :)
Už se těším, až si dodělám šaty, doladím detaily a budu mít cosplay úplně celý hotový. Zatím z toho mám ale celkem dobrý pocit. Co si o tom myslíte vy? ^^
Jinak včerejší den byl v pohodě, ale hrozně zvláštní. Ono když vám za den podá ruku 5 prvaček, o kterých si nemyslíte zrovna nejlepší věci, tak to člověka docela zaskočí. :D Dnes ve škole nejsem. Měli jsme jet na exkurzi do Pardubic, ale jsem zase úplně bez nálady a nechce se mi tam. Takže jsem se aspoň vyspala a teď se budu nudit a čekat co víkend přinese, jelikož původní plány opět nevyšly. :)

Máme tu říjen

1. října 2013 v 21:28 | Luci Lestrange
První podzimní a zároveň i školní měsíc za námi. Fuuu, bylo to náročné. Celkově bych tento měsíc neshrnula moc pozitivně. Ale o tom mluvit nebudeme. Ta škola mě vážně pomalu zabíjí. Dneska jsme tam měli inspekci, která tam bude až do příštího týdne. Fakt příjemné, psát písemnou práci, když vám ten šedovlasej nesympatickej debil čumí přes rameno. Já potřebuju svůj klid! Navíc, ty přetvářky učitelů jsou fakt k smíchu. Jak se snaží předstírat, že něco dělají. Achjo. Dneska jsem si zpracovávala maturitní téma na angličtinu a musím si dopsat snad stopadesát sešitů (dobře, tolik jich ani nemám). Jenže kde je mám vzít, když jsou všichni od nás ze třídy líní a neochotní? Musím jen spoléhat na to, že mě nevyzkouší. Mám toho pokrk, a to je teprve úterý!

Hrozně mě štve, že nemám prostě večer už náladu psát něco na blog. Do anime challenge se donutím, ale pak se mi už nic nechce. I teď se přemáhám. Ale! Konečně mám bílou barvu na obličej a modrou barvu na textil. Takže brzy zase budu pokračovat v cosplayi na mrtvou nevěstu, který se zatím bohužel ještě nepohnul. Ale už je to na lepší cestě, než to bylo předtím. Navíc mám hroznou vánoční náladu a chuť nakupovat dárky. Asi s tím brzy budu muset začít. Peněz mi bude fakt líto, ale nakupování dárků miluju (až na dárky pro ségru, to musí být vždycky něco spešl, takže jinou cestou než přes internet to většinou nejde).

Já se zase jen tak ozvala, abyste věděli že žiju. Jo a! O víkendu jsem nafotila sérii dalších fotek. Opět koho jiného, než Hanyuu. Zatím jich je upravených jen pár, jsem hrozně líná. Ale do konce týdne je sem hodím. Za poslední dobu mi napsalo snad dalších pět lidí, kteří chtějí, abych je fotila, což mi hrozně lichotí a mám z toho radost, ale ta moje lenost... Achjo. Ať už je víkend!

Nový článek nový článek nový článek

23. září 2013 v 23:08 | Luci Lestrange
Začíná zima! Zase mám teď do středy praxe. Takže zase dělám grafiku v programech jako je Zoner Callisto nebo Open Office. Aneb grafik si musí poradit! :D Nesnáším to tam, dělají si ze mě sluhu. Kdyby tam byl Photoshop, nestěžuji si! Ráno, když tam jezdím, mám hrozně zvláštní pocit. Venku se teprve rozednívá takže je trochu tma a ta atmosféra je tam hrozně "THIS IS HALLOWEEN!". No a večer mám zase pocit, že už budou brzy Vánoce. Což tak trochu není jen pocit. Ony vážně brzy budou. Ale to nedává vůbec žádný smysl, jelikož před pár týdny byl Nový rok. Vážně, nevěřím tomu, že od té doby už uběhlo cca 9 měsíců.
Nic se mi nechce, nejradši bych spala, mám neustále depresivní nálady. Tohle období mě vážně nebaví. Už se to ale zlepšuje. To je prostě podzim. Nikdy se mě ty podzimní deprese netýkaly. Asi už stárnu!
Trochu dřou plány s cosplayem. Ale mrtvá nevěsta bude! Už mám objednanou barvu na textil a musím si někam sjet pro barvičky na ksichtík a zkusit už alespoň ten make-up. Fakt by bylo o hubu, abych si ho zkoušela malovat až v den AkiConu a pak zjistila, že to vlastně vůbec nevypadá jako Emily. :D Ovšem nejsem si jistá, jestli budu mít ještě nějaký jiný cosplay. Ale co, radši jeden pořádný, než několik nedodělaných.

Au, au..

19. září 2013 v 22:02 | Luci Lestrange
Takže, v první řadě se omluvím. Nebyl čas ani nálada psát na blog. A na víkend zase nebudu doma. Ano, kašlu na blog, už zase jako kdysi dávno. Ale v týdnu to prostě nejde. Přijdu domů buď otrávená, nebo unavená. Hrozně mě štve to počasí, působí na mně až moc depresivně a mám z toho věčně divnou náladu.

O Belličce možná víte už z blogu mé sestry, ta je teď marod. Udělal se jí strup na krku a protože to neustále blízala, měla to hrozně ošklivý. Takže teď nosí šátek a je hrozně roztomilá. :3 Nevím teď, co víc bych napsala, jsem hrozně unavená a ještě si musím připravit do školy. Asi jen, nebojte, zase to tu nějak oživím, jen to s tou školou jde těžko dát dohromady. :)

Článek o tom, jak dva dny trvaly pár minut

15. září 2013 v 20:34 | Luci Lestrange
Nechápu to. Jaktože je zase neděle? Tohle už fakt nedává smysl, radši to nebudu ani řešit, nebo budu ještě naštvaná. :D Vlastně už tak trochu jsem. Víkend prostě jako by nebyl. Teda byl fajn, ale přišlo mi to jako pár minut. Zítra zase škola - ani by mě to tolik nevadilo, až na to vstávání, taky na to, že bude celý týden pršet a hlavně na to, že zítra budu pravděpodobně zkoušená z angličtiny. Probíráme témata k maturitě, které už máme mít dávno probraná. Jak mám mluvit o České republice, když o ní nic nevím? :D Ačkoli angličtina není mou silnou stránkou, v tomhle případě mě štve především to, že se budu muset naučit všechny ty informace o naší zemi. Nebude tak velký problém dát do kupy ty věty v angličtině, pokud bych si ovšem něco pamatovala česky.

 
 

Reklama
Reklama