Deníček slečny Daryl

Au, au..

19. září 2013 v 22:02 | Luci Lestrange
Takže, v první řadě se omluvím. Nebyl čas ani nálada psát na blog. A na víkend zase nebudu doma. Ano, kašlu na blog, už zase jako kdysi dávno. Ale v týdnu to prostě nejde. Přijdu domů buď otrávená, nebo unavená. Hrozně mě štve to počasí, působí na mně až moc depresivně a mám z toho věčně divnou náladu.

O Belličce možná víte už z blogu mé sestry, ta je teď marod. Udělal se jí strup na krku a protože to neustále blízala, měla to hrozně ošklivý. Takže teď nosí šátek a je hrozně roztomilá. :3 Nevím teď, co víc bych napsala, jsem hrozně unavená a ještě si musím připravit do školy. Asi jen, nebojte, zase to tu nějak oživím, jen to s tou školou jde těžko dát dohromady. :)

Článek o tom, jak dva dny trvaly pár minut

15. září 2013 v 20:34 | Luci Lestrange
Nechápu to. Jaktože je zase neděle? Tohle už fakt nedává smysl, radši to nebudu ani řešit, nebo budu ještě naštvaná. :D Vlastně už tak trochu jsem. Víkend prostě jako by nebyl. Teda byl fajn, ale přišlo mi to jako pár minut. Zítra zase škola - ani by mě to tolik nevadilo, až na to vstávání, taky na to, že bude celý týden pršet a hlavně na to, že zítra budu pravděpodobně zkoušená z angličtiny. Probíráme témata k maturitě, které už máme mít dávno probraná. Jak mám mluvit o České republice, když o ní nic nevím? :D Ačkoli angličtina není mou silnou stránkou, v tomhle případě mě štve především to, že se budu muset naučit všechny ty informace o naší zemi. Nebude tak velký problém dát do kupy ty věty v angličtině, pokud bych si ovšem něco pamatovala česky.

Friday 13th

13. září 2013 v 19:37 | Luci Lestrange
Vlezu na FB, a co nevidím - samý status na téma Pátek 13. Ale tak co by ne, jen mě trochu štve, jak ho každá patnáctiletá holka považuje za svůj nejoblíbenější den, aniž by věděla něco o jeho původu. Asi se pak cejtí hrozně cool.
Mně osobně nikdy Pátek 13. nepřinesl žádné neštěstí, ani jsem neměla smůlu (ťuk ťuk ťuk). Ovšem dnes ráno, aniž bych si to v tu chvíli uvědomila, mě tak trochu neštěstí potkalo - ujel mi autobus, jelikož jsem zapomněla, že od včerejška jezdí místo vlaku. Sedím si tak na vlakové zastávce a říkám si, že by už měl jet. Kouknu na mobil, je 7:25... To je divné. Když v tom jsem nahlas vykřikla "Kurva!", vstala jsem a štrádovala si to zpáty k baráku. Jezdí to totiž ve 26 a autobusová zastávka je od té vlakové celkem daleko. Stepovala jsem před barákem a přemýšlela, co teď. Všimla si mě babička, která mě samozřejmě sjela jako psa, jen protože jsem zapomněla (to jí příště připomenu, až zase půjde pro něco do špajzu se slovy "Pro co jsem to šla.."). Tak jsem se rozhodla jít do vedlejší vesnice na jiný vlak, je to jen kousek, ale byla celkem kosa a navíc jsem nachcípaná. A samozřejmě, autobus měl pár minut zpoždění a asi ve 30 mi projel před očima. :D

So cute!

12. září 2013 v 19:17 | Luci Lestrange
Ten moment, kdy si uvědomíte, že váš pes je vlastně to nejroztomilejší stvoření na světě! :D
Musela jsem to sem hodit, protože tahle fotka je to nejsladší, co jsem kdy viděla!! :3

První týden za mnou

7. září 2013 v 11:07 | Luci Lestrange
Až na to, že jsem od pondělí slovo "maturita" slyšela nejméně 3478512x, tak to šlo. Ale jen co zas musím sedět na těch tvrdých židlí, mě záda bolí stokrát tolik než o prázdninách. A navíc bych neustále spala. A hrozně mě serou prváci. Přijdou si tam a chovají se jako prasata. Jestli jsem se někdy já chovala taky takhle, tak potěš.
Jen mě hrozně štve, že zanedbávám blog. Přijdu ze školy a po většinu času už nemám náladu něco psát, a nebo nevím co. Přesně tohohle jsem se bála.

Mudlové everywhere

3. září 2013 v 17:54 | Luci Lestrange
Škola. Začala teprve včera a už teď jí mám po krk. Víc než kdy jindy! Nevím, co mě štve nejvíc, jestli to, že máme rozvrh úplně na hovno, nebo to, že se bojím maturity. Nemám na nic a na nikoho náladu, opravdu mě obtěžuje sedět tam v té lavici mezi těmi lidmi. Vůbec se mi po nich nestýskalo a nenajde se jediný člověk ze školy, o kterém bych mohla říct, že ho ráda vidím. Nevím, ale teď nemám potřebu se s nimi bavit už vůbec. Raději celý den budu mlčet a čekat, až budu moct jít domů a mluvit s někým normálním. Třeba s Belličkou.

Smutný Pusheen dává sbohem prázdninám

1. září 2013 v 22:42 | Luci Lestrange
NEEEEE!! Já to nechápu. Jak?! Jak to mohlo utéct tak rychle? V tom musí být černá magie protože tohle přece není možné! To nejde! Proč už končí to spaní ve stanu, teplé večery u ohně, koupání v bazénu, celé dny u filmů, chození spát kdo ví kdy a vstávání dopoledne? Proč? Na podzim se už sice začínám celkem těšit, jelikož léto jsem si už užila, ale škola prostě ne! To spaní mě mrzí nejvíc. Jak mám vstávat v 6, když jsem zvyklá vstávat ve 12, to opravdu nechápu...

Navíc, teď budu ve čtvrťáku. Nevěřím tomu, že to tak rychle letí. Nechci se zase učit, nechci si dalších deset měsíců zapisovat ty nesmysly do sešitu, nechci psát testy, nechci být zkoušená a hlavně nechci jít k maturitě! Já prostě nemůžu jít maturovat, ne a ne a ne! Mám z toho hroznej strach. Chci se vrátít na začátek července. Prosím!

Hail to the King!

27. srpna 2013 v 14:37 | Luci Lestrange

KONEČNĚ! Dnešním dnem moji miláčkové oficiálně vydali nové, v pořadí už 6. studiové album. Jelikož poslední album s názvem Nightmare vydali v roce 2010, bála jsem se, aby se jejich styl hudby příliš nelišil. Ale jsem mile překvapená, na to album jsem se těšila dlouhou dobu a pořád jsou to ti staří dobrý Avenged Sevenfold, a to i s novým bubeníkem Arinem, kterého jsem si mimochodem už celkem dost oblíbila, i když je to mezi nimi takový zajíček. Přijde mi vážně roztomilý.
Už jejich předposlední album Nightmare bylo bohužel bez Reva, který zemřel v roce 2009. A v tom albu byl song So Far Away, který byl věnován právě jemu. A přesně jak jsem očekávala, Avenged Sevenfold nezklamali ani tentokrát a složili o něm další píseň s jeho jménem v názvu - St.James. Je to sice bonus track, ale já si ji oblíbila snad nejvíc ze všech.

"St James is the light to So Far Away's dark"

Ta věta mluví asi za všechno. Je smutné, že už s nimi Rev nemůže být, ale snad tenhle song slyší a je na ty kluky pyšnej. Pouštěla jsem si ji hned několikrát za sebou. Rozhodně si tohle CD časem musím pořídit v originále. Miluju je! Jsou to pořád oni, i když chybí jejich velká část, kterou Rev představoval. Ale... já mám při poslechu těch písniček pocit, jako by byl pořád s nimi. Což on je. Protože jejich písničky mají duši.. a tou duší je bezpochybně on. Díky, Avenged Sevenfold. Nezklamali jste.

MÁM KRABICI!

26. srpna 2013 v 12:32 | Luci Lestrange
Vzhledem k tomu, že jsem schopná vstát až v půl jedné, mi dnešní vstávání v 8 moc nevyhovovalo. Měla jsem pocit, že už musím do školy. Což byla na jednu stranu pravda, jelikož jsem si jela nechat potvrdit praxe - na svojí základku. Fakt divnej pocit, když se tam po těch letech vracím. A to jsem se zapřísáhla, že už tam nikdy nevkročím. :D No nevadí, to vůbec není podstatné, podstatnější je to, že jsem si koupila něco úžasného a jdu se vám s tím pochlubit!

Aneb ten pocit, když u vietnamců najdete TOHLE!!!
Krabice s Piráty z Karibiku? Kdo by ji nebral? Já když jsem viděla toho Jacka, vykřikla jsem, okamžitě ji popadla a odnášela si jí. Má sestra mě následovala. :D Sice absolutně nevím, co do ní dám a kam jí dám, ale hlavní je, že jí mám! To je všechno, jen jsem se chtěla vytáhnout s tím, jak krutopřísně nádhernou krabici mám a případně docílit toho, abyste mi ji záviděli! Zatím ahoj. :D

Bla bla bla

18. srpna 2013 v 13:21 | Luci Lestrange
Už asi tři dny sedím u počítače a přemýšlím, co napsat na blog. Fakt hrozně moc chci napsat další článek, ale za boha nevím, co psát. Možná je to tou leností. Poslední dobou jen plánuji cosplaye na AkiCon. Zatím jen v hlavě, ale že jich teda je požehnaně a pořád přibývají další nápady. V první řadě rozhodně začnu s Emily, kterou chci mít za každou cenu. Paruka už by měla být na cestě a šaty budou v září, takže se přece jen na konec prázdnin maličko těšit můžu. Nechci si přiznat, že zbývá už tak málo dní. Nějak moc prožívám to, že teď budu ve čtvrťáku. Jak takový pako, jako jsem já, může někdy odmaturovat? Raději to ani nechci vědět. Budu muset platit vlastní sestře za doučování z angličtiny. :D

 
 

Reklama