Fotografie aneb zachyceno objektivem

Rodinné focení 31.8. (1)

1. září 2013 v 16:45 | Luci Lestrange
Neuvěřitelné. Včera jsem strávila upravováním fotek snad 7 hodin - v kuse! Upravovala jsem je do rána. Z focení tety se totiž vyklubalo ještě focení mojí mámy a ségry. Mamka s tetou měla na focení stejné oblečení, takže jsou si některé fotky hodně podobné. Výsledné fotografie se mi opravdu líbí, takže jsem spokojená. Už mám upravené všechny, ale zatím zveřejňuji jen fotky mé tety - je jich dost, takže jich sem dám jen pár. A další dny bych mohla zveřejnit mamku a Hanyuu.

Chci jen říct, že jsou focené na přání, tudíž jsou na můj styl trochu obyčejné. Však mě znáte, většinou fotím nejradši něco s pochmůrnou atmosférou, takže je to celkem změna. Ale zhodnoťte je samy, za každou kritiku budu ráda.
Jinak pro velké rýpaly, můj foťák už se mi doslova rozpadá v rukou - sice pomalu, ale jistě. Je to prostě dědek, což je na fotkách i vidět. Ve větším rozlišení je vidět spoustu nedostatků. Ale s mamkou už diskutujeme o mém vysněném Canonu, takže kdo ví, třeba se mi už na Vánoce splní sen a moje fotky budou ještě o něco lepší :)
PS - Mám je uložené v .png, ale to bych je sem nahrávala nekonečně dlouho, takže jsem sem dala jen verze v .jpg. Tudíž je kvalita ještě nižší, než na počítači, což je hodně vidět i na mém logu. No nic, já se tu kvůli tomu budu vztekat, vy to prosím pěkně ignorujte. :D

Na zahradě

31. srpna 2013 v 13:53 | Luci Lestrange
Nedávno jsem zase dostala chuť fotit, ale protože nebylo co, využila jsem opět jen naší zahradu a květiny. Sice jsou to možná fotky na jeden způsob a pro někoho nezáživné, mně se celkem líbí. A jelikož jsem hrozně líná napsat další článek, ale zároveň chci, aby tu něco bylo, dávám se právě tyhle fotografie. Jinak dneska mám jít fotit tetu, tak uvidíme, jestli se fotky podaří, pak bych je sem možná mohla také hodit. Každopádně, pokud se neobjeví tady, určitě budou na mé stránce (A pokud nebudou ani tam, tak se nepovedly :D).

Žába modelkou

18. srpna 2013 v 19:51 | Luci Lestrange


Tak jsem konečně po dlouhé době vyfotila celkem ucházející fotku, která snad i stojí za zveřejnění. Líbí se mi ten její výraz, krásně mi pózovala. :D
 
 

Reklama