Fotografie aneb zachyceno objektivem

With the violin

3. října 2013 v 19:04 | Luci Lestrange
Tak jsem se konečně přiměla k tomu, abych ty fotky z víkendu nahrála i na blog. Včera a dneska jsem ještě nějaké upravila, jelikož ségra nesutále prudí. :D Nedávám sem všechny, jen ty (podle mně) nejpovedenější. Už chci nový foťák, ten Olympus mě štve čím dál tím víc. Zkrátka jsou z něj ty fotky dost nekvalitní. Téma si vymyslela sama sestra, chtěla takové lehce podzimní fotky s jejími houslemi, takže se sladila do červené. Bylo to všechno nafocené celkem rychle. O víkendu sice svítilo sluníčko, ale stejně byla trošku zima.


Žabky

13. září 2013 v 14:00 | Luci Lestrange
Jsem teď do neděle u Alexe, ale aby to tu na blogu nehnilo, přednastavila jsem si tenhle článek a další k Anime Challenge, jelikož už nechci žádný den vynechat. A protože jsem tohle psala ve čtvrtek v 10 hodin, už jsem byla líná psát něco záživnějšího. Vlastně mě ani nenapadlo, co jiného bych mohla přednastavit.
Nedávno jsme byli v lese. Ségra četla, já fotila, mamka sbírala houby. No a objevila jsem zase pár skokanů a okamžitě jsem je začala honit po lese, abych si je mohla vyfotit. Mám asi nějakou divnou úchylku, ale baví mě fotit žáby. :D

Rodinné focení 31.8. (3)

4. září 2013 v 21:34 | Luci Lestrange
Tak aby to tu nehnilo, tak sem hodím poslední várku fotek z toho rodinného focení. Tentokrát je na nich má mamka. Fotky jsou hrozně podobné jako ty první, máma má na sobě dokonce stejné oblečení jako teta (Nebylo totiž v plánu fotit i ji, ale nakonec se plány změnily).
Platí to samé co u minulých fotografií. Za kvalitu se omlouvám, je to jpg. :)
Jinak vás můžu ujistit, že moje nudné fotografie už tu zase pěkně dlouho nebudou, protože tohle jsou poslední, které mám nafocené, a kdo ví, kdy zase budu mít čas fotit. :D

Rodinné focení 31.8. (2)

2. září 2013 v 18:26 | Luci Lestrange
Dnešní den jsem přežila víceméně dobře. Až na to, že jsme museli skládat na praxích letáky (první školní den, why not), což mě neuvěřitelně nasralo, jelikož jsme tam vlastně vůbec nemuseli chodit, to i celkem šlo. Takže vlastně až zítra to bude první školní den opravdu ve škole. No, to je jedno, teď sem jdu dát zase fotky. Myslela jsem, že sem nejdřív nahraji fotky své mámy (jsou hodně podobné jako ty minulé, na kterých je teta), ale ségra je nedočkavá, tudíž to prohodím a nahraji rovnou její fotky.
Co bych řekla, asi to samé, co u předchozího článku. Fotky jsou tu ve strašné kvalitě, v počítači je to mnohem lepší, ale tentokrát jsem si je v png ani neuložila, takže s tím vlastně nic dělat nejde. Tak šup sem s kritikou, budu ráda. :)

Rodinné focení 31.8. (1)

1. září 2013 v 16:45 | Luci Lestrange
Neuvěřitelné. Včera jsem strávila upravováním fotek snad 7 hodin - v kuse! Upravovala jsem je do rána. Z focení tety se totiž vyklubalo ještě focení mojí mámy a ségry. Mamka s tetou měla na focení stejné oblečení, takže jsou si některé fotky hodně podobné. Výsledné fotografie se mi opravdu líbí, takže jsem spokojená. Už mám upravené všechny, ale zatím zveřejňuji jen fotky mé tety - je jich dost, takže jich sem dám jen pár. A další dny bych mohla zveřejnit mamku a Hanyuu.

Chci jen říct, že jsou focené na přání, tudíž jsou na můj styl trochu obyčejné. Však mě znáte, většinou fotím nejradši něco s pochmůrnou atmosférou, takže je to celkem změna. Ale zhodnoťte je samy, za každou kritiku budu ráda.
Jinak pro velké rýpaly, můj foťák už se mi doslova rozpadá v rukou - sice pomalu, ale jistě. Je to prostě dědek, což je na fotkách i vidět. Ve větším rozlišení je vidět spoustu nedostatků. Ale s mamkou už diskutujeme o mém vysněném Canonu, takže kdo ví, třeba se mi už na Vánoce splní sen a moje fotky budou ještě o něco lepší :)
PS - Mám je uložené v .png, ale to bych je sem nahrávala nekonečně dlouho, takže jsem sem dala jen verze v .jpg. Tudíž je kvalita ještě nižší, než na počítači, což je hodně vidět i na mém logu. No nic, já se tu kvůli tomu budu vztekat, vy to prosím pěkně ignorujte. :D

Na zahradě

31. srpna 2013 v 13:53 | Luci Lestrange
Nedávno jsem zase dostala chuť fotit, ale protože nebylo co, využila jsem opět jen naší zahradu a květiny. Sice jsou to možná fotky na jeden způsob a pro někoho nezáživné, mně se celkem líbí. A jelikož jsem hrozně líná napsat další článek, ale zároveň chci, aby tu něco bylo, dávám se právě tyhle fotografie. Jinak dneska mám jít fotit tetu, tak uvidíme, jestli se fotky podaří, pak bych je sem možná mohla také hodit. Každopádně, pokud se neobjeví tady, určitě budou na mé stránce (A pokud nebudou ani tam, tak se nepovedly :D).

Žába modelkou

18. srpna 2013 v 19:51 | Luci Lestrange


Tak jsem konečně po dlouhé době vyfotila celkem ucházející fotku, která snad i stojí za zveřejnění. Líbí se mi ten její výraz, krásně mi pózovala. :D
 
 

Reklama