Kresby, grafika a jiná tvorba

Kresba - Gizmo (tablet)

9. září 2014 v 18:45 | Luci Lestrange
Nějak mě to čmárání na tabletu začalo bavit, takže krátce po dokončená Frankensteinovy nevěsty vzniklo další "veledílo". Tentokrát je to roztomilý Gizmo z filmu Gremlins, kterého každý fanoušek Gremlinů musí zbožňovat, protože to ani jinak nejde. Gremlini jsou moje dětství, jelikož jsem na tuhle hororovou komedii mohla koukat pořád dokola a nikdy ji nepřestanu mít ráda. Ty uši a prsty mi daly vážně zabrat, chvíli jsem myslela, že se na to vykašlu, ale nakonec jsem s tím celkem spokojená. Snad se bude aspoň trochu líbit. :)

Kresba - Bride of Frankenstein (tablet)

5. září 2014 v 18:13 | Luci Lestrange
Po hodně dlouhé době mě včera v noci (asi tak kolem půlnoci) popadla hrozná chuť kreslit. S tužkou jsem to ale už dávno vzdala, takže jsem popadla tablet a pokusila se něco spáchat pomocí něj ve Photoshopu. No, nejen že mě to nakonec začalo vážně bavit, ale dokonce se mi to i zalíbilo - což se u mě nestává zrovna často - takže jsem to dnes dodělala a rozhodla se zveřejnit. Kreslila jsem to napůl přes tablet a spoustu věcí dolaďovala myší. S výsledkem jsem vážně spokojená, jelikož jsem si s tabletem dřív vůbec nerozuměla. Představuji vám Frankensteinovu nevěstu. :)

Kresba - Synyster Gates

26. prosince 2013 v 20:19 | Luci Lestrange
Ummm, tak jo. Dokreslila jsem svého kytarového hrdinu. Nedopadl přímo tak, jak jsem si ho představovala, ale jsem víceméně spokojená. Ovšem je vidět, že už mě ta bunda nebavila dokreslovat a o tom krku kytary a jeho prstech se radši ani nezmiňuji. No, jsem ráda, že to mám za sebou!

Ponaučení: už nikdy nekreslím nikoho s koženou bundou :D

Weird Girl & Mr.Whispers (tablet)

26. srpna 2013 v 17:30 | Luci Lestrange
Dostala jsem chuť kreslit. Zvláštní, to se mi nestává často. :D A rozhodla jsem se nakreslit na tabletu Weird girl a jejího kocoura pana Whiskerse. Jsem s tím víceméně spokojená a trochu pořád nechápu, že se mi to vážně docela povedlo :D Tablet už ovšem nechci ani vidět! Jsem ráda, že jsem to vůbec dokreslila.
Jen tak mimochodem, ta holka je tak úžasně divná, že jsem uvažovala nad cosplayem... A jo, časem bych ten plán mohla vážně zrealizovat, jelikžo ten nápad se mi líbí čím dál tím víc.

 
 

Reklama