Sbírka panenek

29. Lagoona Blue (Frights, Camera, Action!)

14. ledna 2016 v 7:25 | Lucille Daryl

Lagoona Blue

Kolekce: Frights, Camera, Action!
24.12. 2015 (dárek k Vánocům)

30. panenkou se stala Lagoona Blue a je první Lagoonou v mé sbírce

Lagoona Blue je dcera mořské příšery. Pochází z Great Scarrier Reef a je kapitánkou plaveckého týmu. Její přítel Gillington "Gil" Webber je sladkovodní příšera, ale to je jiný a velmi komplikovaný příběh. Jejím oblíbeným jídlem je sushi. Její oblíbenou aktivitou je cokoliv, co se odehrává ve vodě, na vodě nebo u vody. Co se módy týče, většinou chodí ven ve svých šortkách, tílků a klobouku. Je to vlastně velmi praktické, jelikož je tak připravená téměř na cokoliv - na surfování, plážový volejbal nebo poflakování s kamarády. Ale také se ráda ukáže ve svých černých děsivě roztomilých černých mini šatech! Její mazlíček se jmenuje Neptuna a je to malá piraňa. Lagoona má speciální kabelku, která je ve skutečnosti akvárium, takže ji s sebou může vzít tajně do třídy. Nenávidí každého, kdo zachází s oceánem tak, jako by to byl jeho vlastní odpadkový koš. Stejně jako věří svému komplikovanému vztahu s Gilem, věří i v ochranu životního prostředí.

Lagoona má světle modrou pleť, blond vlasy s modrým melírem (za který má zásluhu chlór ve školním bazénu) a zelené oči. Na tvářích má pihy. Jelikož je mořská příšera, má plovací blány mezi prsty a malé ploutve na lýtkách a na předloktí. V její uši mají tvar maličkých ploutviček.V kolekci Fright, Camera, Action! má Lagoona vlasy rozpuštěné a lehce zvlněné u konečků. Ve vlasech má černou ozdobu mořského šneka na čelence. Její makeup tvoří růžové nenápadné stíny a výraznější tmavě červená rtěnka. Lagoony outfit tvoří vrstvené šaty se stříbrnými širokými ramínky. Nejvrchnější vrstva šatů má růžovo modro černou barvu a jsou na ni divoké vzory. V pase je černý úzký pásek. Pod touto vrstvou v oblasti sukně vykukuje třpytivá růžová látka a poslední vrstva má barvu černou. Lagoona má velký náhrdelník tyrkysové barvy, který tvoří plody moře. Boty jsou jemně růžové, tvořeny z perel a mušlí. Na předním pásku je velká černá perla. Lagoony kabelka je černé barvy a má tvar medúzy.

28. Jinafire Long (New Scaremester)

13. ledna 2016 v 16:53 | Lucille Daryl

Jinafire Long

Kolekce: New Scaremester
24.12. 2015 (dárek od přítele k Vánocům)

29. panenkou je Jinafire Long, dcera Čínského draka.

Jinafire je dcerou čínského draka. Nejdůležitější je pro ni čest - rozpaluje její vášeň, inspiruje kreativitu a zjedná respekt. Její oblíbenými barvami jsou královská červeň a nefritová zeleň. K jídlu má nejradši pikantní pokrmy - čím pálivější jsou, tím lepší! Její oblíbenou aktivitou je kaligrafie. Má na Jinafire velmi uklidňující a relaxační účinky. V módě má nejradši tradiční oděvy obohacené o ostré střihy a divoký důraz. Nemá žádného mazlíčka, neboť pro draky je velmi obtížné se rozhodnout, jaké zvíře si zvolit. Takové rozhodnutí trvá mnoho let. Už zúžila svůj seznam na 50 druhů, takže předpokládá, že za dalších pár stovek let by se mohla dostat na číslo 20. Nejvíc ji štve její ocas, protože se někdy dost plete a těžko se hledá takové oblečení, které sluší jí i jejímu ocasu. Jinafire má silnou vůli, ale také je velmi výbušná a má tendenci zapalovat hořlavé materiály. I když je pravda, že od té doby, co si roztavila svůj iCoffin, se snaží své nutkání při práci držet pod kontrolou.

Jinafire má zlatou, lehce třpytivou, šupinatou pleť, stejně jako drak. Má velmi dlouhé špičaté nehty, špičaté vroubkované uši a dlouhý ocas. Má zelené dračí oči, dlouhé černé řasy a hnědé obočí. Její vlasy jsou zelené s černým melírem. V kolekci New Scaremester má Jinafire vlasy stažené na stranu do silného culíku a ofinu staženou do dalšího, malého culíčku. Její make-up tvoří světle zelené stíny, tmavě zelené kontury nad horním víčkem a velmi tmavá rudá rtěnka. Jinafire má výrazné oranžové náušnice ve tvaru čínských lampionů. Její outfit odpovídá typicky čínské módě - strakaté tričko s motivy plamenů má zapínání za krk obšité černým páskem, na kterém je vyobrazen motiv kostry čínského draka. Černý široký pruh je také v pase. Tričko je zastrčené do červených úzkých kalhot ze třpytivého materiálu. Kalhoty jsou zakončeny nad kotníkem zlato-černou látkou. K tomuto outfitu má Jinafire nenápadný perlový náramek tyrkysové barvy a velmi zajímavé boty stejné barvy, jejichž podpatek tvoří čínský lví ochránce Shishi.

27. Frankie Stein (13 Wishes)

6. ledna 2016 v 16:31 | Lucille Daryl

Frankie Stein

Kolekce: 13 Wishes
24.12. 2015 (dárek od přítele a od kamarádky k Vánocům)

27. a 28. panenkou v mé sbírce je Frankie Stein z kolekce 13 přání, která se mi sešla hned dvakrát - jednu mi dal přítel a jednu kamarádka. Nemám to srdce se jedné z nich zbavit, když mi byla dána darem, takže jsem se rozhodla si nechat obě dvě.

Frankie Stein je nejlepší kamarádkou Draculaury a Clawdeen. Její otec je Frankenstein a stejně jako její psí mazlíček Watzit je i ona vyrobena z několika částí, takže má na těle stehy a často se jí stává, že ji upadne ruka nebo noha. Z toho důvodu nenávidí například plavání. Miluje černobílý pruhovaný vzor, což je vidět i na jejích outfitech. Podle kamarádů má skvělou postavu. Miluje svět módy a nakupování. Ráda zkouší nové. Je tak trochu nešikovná a nejednou se jí stalo, že někoho kolem sebe zasáhla elektrickým proudem.

Frankie v kolekci 13 přání má velmi bohatý a výrazný outfit, ostatně jako ostatní studentky v této kolekci. Její dlouhé bílé vlasy s černými pruhy doplňují ještě pruhy modré a mají rovnou ofinu přes celé čelo. Šaty jsou složeny ze dvou částí - první část tvoří velmi zajímavý a nevšední vršek se zapínáním za krkem, na který je našitá dlouhá overskirt sukně. Druhou částí je krátká nadýchaná tylová sukýnka. Vrchní část šatů je ze čtyř různých látek - stříbrná s flitry, kožená černá, tylová modrá a černá se třpytkami. Všechny jsou dokonale propleteny a tvoří jedinečný komplet. Dlouhý overskirt je složen ze dvou částí - modré průhledné látky se zlatými vzory vespod a černé síťoviny navrchu. Tylová minisukně je třívrstvá, z čehož dvě spodní vrsty jsou černé s flitry a vrchní vrstva je modrá. Frankie má spoustu zlatých doplňků, z čehož jeden tvoří část šatů - a to zlatá spona na vrchní části těla v podobě blesků. Vlasy jí zdobí velká zlatá čelenka s tématickými motivy matice. Stejně vypadají i náušnice a dva náramky. Šrouby v krku mají rovněž zlatou barvu, stejně jako stehy a jizvy na těle, tudíž vše perfektně ladí. Frankie make-up tvoří zlato-hnědé třpytivé stíny. Rty mají jemnou přirozenou barvu. Boty jsou modré páskové na vysokém zlatém klínku.

26. Abbey Bominable (Dead Tired)

4. ledna 2016 v 14:16 | Lucille Daryl

Abbey Bominable

Kolekce: Dead Tired (Wave 2)
24.12. 2015 (dárek od přítele k Vánocům)

26. panenkou je Abbey Bominable, již druhá v mé sbírce.

Abbey je šestnáctiletou dcerou Yetiho. Před nástupem na Monster High žila se svými rodiči vysoko v horách. Na první pohled se zdá nespolečenská a bezcitná - opak je ale pravdou. K jídlu nejvíc miluje sýr z jačího mléka a palačinky. Zbožňuje jízdu na snowboardu. Je velmi netaktní, protože vysoko v horách, kde žije, je mluvení jen plýtváním kyslíku, takže její připomínky bývají často kousavé. Kvůli tomu se někoho může dotknout a zranit jeho city. Nechce nikomu působit smutek, ale bohužel to občas udělá. Koneckonců, je velmi chladná - jak na dotek, tak uvnitř. Co se týče oblečení, miluje kožešinu. Přijde ji praktická v tom, že se skvěle kombinuje a dokonce i skvěle vypadá. Nosí ještě své speciální rampouchy, které ji pomáhají udržovat tělesný chlad svého domova. Jejím mazlíčkem je malý mamut Shiver. Jeho city jen tak nezraní. Nemá ráda randění. Získaní chlapce skrze návnadu flirtování ji přijde nečestné.

Abbey v kolekci Dead Tired je velmi jednoduchá, přesto ale okouzlující. Její outfit se skládá jen z noční košilky, papučí a škrabošky na oči. Košilka je ledově modré barvy s bílými sněhovými vločkami, černým lemováním a mašličkou s rozkošnými bílými bambulkami. Papuče jsou modré s obličejem Yetiho. Škraboška je bíle chundelatá s jemným perleťovým leskem. Abbey má rozpuštěné vlasy s růžovo modrým melírem a make-up je jemně zbarvený do růžové barvy. Doplňkem v této kolekci je zmrzlina, která na pyžamové párty nesmí rozhodně chybět.

25. Clawdeen Wolf (13 Wishes)

20. listopadu 2015 v 14:37 | Lucille Daryl

Clawdeen Wolf

Kolekce: 13 Wishes
Dárek od sestry k narozeninám 11. listopadu 2015

Číslem 25 a poslední panenkou, kterou jsem dostala darem k 21.narozeninám, je Clawdeen Wolf. Má úplně první Clawdeen.

Clawdeen je dcera vlkodlaka. Svou rodinu a přátele si velmi tvrdě chrání, takže nikdo nemusí ani přemýšlet nad tím, že by o její smečce říkal pomluvy. Zvláště o její nejlepší kamarádce Draculauře nebo mladší sestře Howleen! Clawdeen je přesvědčená, že se chce stát módní návrhářkou. Miluje navrhování oblečení, účesů i make-upu. Je to pro ní vyjádření toho, jak se právě cítí uvnitř. Jejím oblíbeným jídlem je steak. Oblíbenou činností je samozřejmě nakupování a také flirtování s chlapci. V módě je velmi divoká, což se odráží na jejích outfitech i účesech. Říká že je nádherná, zastrašující a naprosto loajální vůči svým přátelům. Jejím mazlíčkem je děsivě roztomilé koťátko jménem Crescent. Je stejně kučeravé, jako ona. Ze všeho nejvíc nesnáší, když je mnoho jejích sourozenců ve škole ve stejnou dobu, jako ona. Jsou otravní a trapní a naprosto vědí, co na ní platí.

24. Elle Eedee (Boo York Gala Ghoulfriends)

19. listopadu 2015 v 14:43 | Lucille Daryl

Elle Eedee

Kolekce: Boo York Gala Ghoulfriends (3-pack)
Dárek od mamky k narozeninám 11. listopadu 2015

Číslem 24 a zároveď poslední panenkou z 3-packu Gala Ghoulfriends je robotka Elle Eedee.

Elle pochází z dlouhé linie robotů. Což znamená, že její poslední aktualizace systému jí dává totální náskok v okruhu elektronické hudby. Monster High je pro ní ideálním místem pro beta testování jejích skladeb a nejmodernějších tanečních pohybů. Ráda si pohrává - baví ji instalovat náhradní díly a upgradovat tím svůj systém. Není zaměnitelná s jiným modelem - její pevný disk je jedinečný. Miluje jakékoli jídlo s olivovým olejem. Ze všeho nejvíc ji baví skládání hudby. Její módní moto? The future is now! Podle toho také vypadá její outfit. Miluje čisté linie a lesklé kovové doplňky. Zatím nemá žádného domácího mazlíčka - ale pracuje na něm. Zatím je bohužel stále v beta verzi. Ze všeho nejvíc nesnáší, když se jí monstra ptají, jestli je její inteligence umělá. Slýchá to neustále.

23. Mouscedes King ( Boo York Gala Ghoulfriends)

17. listopadu 2015 v 20:59 | Lucille Daryl

Mouscedes King

Kolekce: Boo York Gala Ghoulfriends (3-pack)
Dárek od mamky k narozeninám 11. listopadu 2015

Číslo 23 obsadila malá myšička jménem Mouscedes King.

Mouscedes je dcerou Myšího Krále. Přestože pochází z královsé rodiny z Boo Yorku v Upper (B)east Side, není žádný snob. Pokud jde o nakupování, je sice vzteklá a má talent nalézt ty nejlepší slevy, ale to, co opravdu miluje, je tanec a divocí přátelé po jejím boku. Typické je pro ni plánování nejrůznějších večírků a sešlostí. Nejsou to žádné kýčovité párty, nýbrž zábavné akce. Má nejrůznější kontakty. Jejím nejoblíbenějším jídlem je pořádně ostrá sýrová rýže s čedarem. Jak už jste se dočetli, miluje tanec. Jakýkoli druh tance! Dokonce i její ocas umí nějaké monstrózní pohyby. Její styl oblékání naprosto odpovídá Upper Beast side, ze které pochází. Jednoho dne by si ráda pořídila mazlíčka - možná něco malého a roztomilého, co by mohla nosit v kabelce. Nejvíce ji štvou ty povídačky o myších, které vznikly z pohádek. Dříve bývala v rozpacích z toho, že je dcerou Myšího Krále, ale teď ví, že být monster princeznou je naprosto boží. Mouscedes je myší ghoul, ale trpí intolerancí laktózy - což zní možná jako nějaký špatný vtip. Snaží se nebýt otravná, ale častokrát to nejde, když si musí objednávat své pochoutky s náhradním sójovým mlékem a bez krému.

22. Luna Mothews (Boo York Gala Ghoulfriends)

17. listopadu 2015 v 14:01 | Lucille Daryl

Luna Mothews

Kolekce: Boo York Gala Ghoulfriends (3-pack)
Dárek od mamky k narozeninám 11. listopadu 2015

Číslo dvacetdva má jedna ze slečen z Boo Yorku, Luna Mothews.

Luna je šestnáctiletá dcera Mothmana. Je neposedná. Neustále poletuje od jedné vzrušující věci ke druhé. Ví, že by se měla více soustředit, ale zkrátka je kolem ní tolik zábavy! Jejím oblíbeným jídlem jsou červené sametové cup-cakes se smetanovou sýrovou omáčkou. Nedokáže vybrat jen jednu oblíbenou činnost, miluje zpěv, tanec, herectví... spoustu věcí! Její styl oblékání nazvala totální Goth-moth. Na oblečení miluje kombinaci tmavé s jasnými barvami, stejně jako je noční město. Nemá žádného mazlíčka, protože pochybuje, že by se našel nějaký, který by dokázal držek krok s jejím denním hektickým programem. Nesnáší, když ji kamarádky nechtějí půjčit oblečení jen protože si myslí, že jim ho vrátí sežrané od molů. Ze všeho nejvíc Lunu přitahuje sláva a je odhodlaná dosáhnout toho nejjasnějšího světla. Také si váží svých kamarádů a ráda jim kdykoliv podá pomocné křídlo.

21. Catrine DeMew (New Scaremester)

14. listopadu 2015 v 9:23 | Lucille Daryl

Catrine DeMew

Kolekce: New Scaremester
Dárek od přítele k narozeninám 11. listopadu 2015

Svou jednadvacítku jsem dostala k jednadvacátým narozeninám. Je jí kočičí kráska Catrine DeMew.

Francouzka Catrine vyrůstala v ulicích Scaris, kde kreslila purrfektní portréty turistů. Přišla na Monster High s cílem pokračovat ve svém vzdělání a pracovat na tom, aby se stala ještě lepším umělcem. Když maluje, tak musí být každý tah štětcem správně, zkrátka tak akorát. Ale každý pravý umělec ví, že i nedokonalosti mohou být krásné. Jejím nejoblíbenějším jídlem je Mille-feuille. Je to sladká dobrota ze tří vrstev listového těsta plněná sladkou smetanou a navrchu posypaná moučkovým cukrem. Její oblíbenou činností je organizovat své barvy, štětce, inkousty, křídy, pera, pastelky a další výtvarné potřeby. Zjistila, že je to velmi uklidňující. I když je raději, když turistu přiláká její umění, zjistila, že i typicky francouzská móda, kterou preferuje, pomáhá formovat její úžasné umělecké schopnosti. Nemá žádného domácí mazlíčka, ale má ráda holuby ve městě. Doslova říká, že jsou "très doux". Nejvíc ji štvou monstra, která nevydrží sedět v klidu, když se je snaží načrtnout. Je to velmi otravné. Catrine je purrfekcionista, takže je pro ni často obtížné dokončit svůj obraz. I když se turistům portréty líbí a jsou spokojeni, Catrine chce často požádat o víc času, aby svůj obraz dovedla k dokonalosti.

20. Draculaura (Sweet 1600)

13. listopadu 2015 v 14:53 | Lucille Daryl

Draculaura

Kolekce: Sweet 1600
Dárek k narozeninám 11. listopadu 2015

Číslem dvacet se může pyšnit narozeninová Draculaura. Je druhou Draculaurou v mé sbírce.

Draculaura je dcera Drákuly. Jejími nejlepšími kamarádkami jsou Frankie s Clawdeen. Vzhledem k tomu, že je upír, nevidí se v zrcadle, takže když odchází z domu, nikdy neví, jestli je její make-up a oblečení v pořádku. Ale samozřejmě, že si po 1600 letech praxe zvykla. Ráda podporuje své přátele a nejvíc ji potěší, když jim vykouzlí úsměv na tváři. Táta ji říká Draculaura, ale mezi přáteli má spoustu přezdívek. Miluje černou barvu v kombinaci s růžovou. Dokonce se může procházet i po slunci, protože má své roztomilé paraplíčko. Je veganka, nejradši má ovoce a zeleninu a nenávidí krev. Ve školní jídelně je ale nedostatek veganských jídel a to ji dost štve. Jejím mazlíčkem je netopýr jménem Hrabě Fabulous. Je to její BFF (bat friend forever). Je velmi hrdý a řádný netopýr, ale ani tak si Draculaura nemůže pomoct a obléká ho do maličkých roztomilých oblečků.
 
 

Reklama