Zážitky

Jak jsem oslavila Halloween

7. listopadu 2014 v 20:36 | Luci Lestrange

Od oslavy Halloweenu uběhl už týden a já píšu článek až v den, kdy jsem veškerou svou výzdobu sklidila do krabice. Máme tu zkrátka listopad a blíží se Vánoce.

Jak už jsem zmiňovala,večer jsem strávila doma se sestrou a kamarádkou. A byla to paráda! Den před tím jsem napekla muffiny a na přání kamarádky jsem "pekla" také Krtkův dort, protože ho nikdy nejedla. Dýňové dobroty si na starost vzala sestra, která udělala dva různé koláče (dala bych si ho nahned znovu!) a mamča uvařila výýýýýtečnou dýňovou polévku.

Arcade Hry - 4.10.2014

7. října 2014 v 14:00 | Luci Lestrange

V sobotu jsem byla v nebi. Tedy za Prahou ve vesnici zvané Červený Újezd, kde se nachází největší videoherna arkádových automatů v Evropě. Jel tam kamarád se svým tátou a mladším bratrem, a jelikož mě zná a ví, jak mám tyhle hry ráda, tak mi nabídl, jestli bych nechtěla jet s nimi - a tohle se nedá odmítnout. Sice jsem kvůli tomu musela vstát už v pět, abych se stihla včas dopravit do Pardubic, ale to mi vůbec nevadilo, jelikož jsem se tam neuvěřitelně těšila.

NATSUCON 2014

26. srpna 2014 v 11:00 | Luci Lestrange

I přesto, že jsem měla se sestrou zaplacený NatsuCon celý i s přespáním, jsme se rozhodly jet opět jen na jeden den. Cony už mě vážně nebaví, anime jde mimo mě a platit si vstup a cestu do Prahy jen kvůli konzolím je přece jen trochu blbost. Navíc tam většinu času stejně trávím jen právě s Hanou a s Maxem a ty vidím i mimo cony, takže je to opravdu zbytečné. Tohle byla tedy nejspíš má poslední účast. Chci jen říct, že tohle není žádnej velkej report, neboť šel program opět úplně, ale úplně mimo mě. Chtěla jsem se jen podívat na cosplay soutěž, ale stejně jako na Adviku to nevyšlo ani tady. A stejně by mě to nejspíš ani nebavilo.

Friendship is magic - dny s Anežkou

24. srpna 2014 v 21:02 | Luci Lestrange

Po koncertě Blink-182 jsem strávila ještě necelé dva dny u Anežky. V pátek po návratu domů jsme pochopitelně padly docela brzo a okamžitě jsme vytuhly. V noci mě neuvěřitelně bolela hlava a navíc mě budila Anežka, která se chodila v noci krmit kdo ví čím a ani o tom neví. V sobotu jsme den zahájily sledováním hororu. Našly jsme jeden z těch novějších a dokonce online, tak jsme se do něj pustily. Nechápu ale, jak jsme mohly na csfd přehlédnout to nízké hodnocení, konkrétně 38%. Film se jmenuje Devil's Due neboli Zrození ďábla. Ďábel je zkrátka poslední dobou v módě a mě už to začíná celkem lézt krkem, jelikož těch dobrých hororů na toto téma je jen malá hrstka a jde to čím dál tím víc z kopce. Odpoledne jsme se vydaly do Prahy s tím, že koupím nějaký dárek mamce a sestře k svátku, který měly v pátek, a potom pojedu domů. Nakonec jsme se ale rozhodly, že se ještě vrátím k Anežce a pojedu až další den a ona za mnou dorazí v pondělí, jelikož ráno musela do práce. Stihly jsme ještě večer usnout u filmu When a Stranger Calls, neboli Na lince je vrah, který jsem neviděla i přesto že je už z roku 2006. Ráno jsme to dokoukaly ale dalo mi zabrat u toho vydržet a vnímat to, protože to byla vážně nuda. Začátek pěkný ale jinak není o co stát.

Koncert Blink-18; 15.8. 2014, Praha

22. srpna 2014 v 21:17 | Luci Lestrange

Už je to přesně týden, co v Praze zahrála dlouho očekávaná kapela Blink-182, na které jsem nechyběla ani já, takže jsem se konečně dokopala k sepsání svého zážitku.

ADVIK 2014

30. července 2014 v 22:56 | Luci Lestrange

Čas na report! Jak už jsem ale zmínila, tenhle článek nebude vlastně vůbec o té akci jako takové, protože na tenhle con jezdím už jen kvůli lidem, se kterými se tam pokaždé setkáme. Takže nějaká organizace nebo program jde letos absolutně mimo mě - i když pár poznatků bych měla. Spíše těch negativních.

Mezi alpakami

12. července 2014 v 13:40 | Luci Lestrange
Včera jsme se byly s mamkou a sestrou podívat u jedné paní, která chová lamy, konkrétně alpaky. Mamka totiž ví, že mám lamy ráda a tak u ní dohodla focení. Byl to fajn zážitek, alpaky jsem ještě nikdy naživo neviděla a nikdy bych nevěřila, že jsou vážně až tak heboučké! Navíc krásně pózovaly a své zvědavé čumáčky strkaly až k objektivu.
Nejdřív jsme se šly podívat k samičkám, kterých bylo pět a u kterých byl ještě malý hnědý sameček a poté na dva samečky ve vedlejší ohradě.Čas na výlet!

7. července 2014 v 20:57 | Luci Lestrange

I přes úmorné vedro od samého rána jsme dnes s mamkou, sestrou a Dragem vyrazili na výlet, jelikož má mamka tento týden dovolenou. Vydali jsme se do Rekreačních lesů Podhůra, konkrétně na rozhlednu Báru.
Vstala jsem asi v půl osmé s tím, že se ještě půl hodinky prospím a v 8 se začnu připravovat. Nakonec jsem se probudila v půl deváté, takže plán poněkud nevyšel. Ale k rozhledně jsme dorazili pár minut po desáté, což bylo ideální, jelikož provozní doba začína od desíti. Takže jediné, co mě tam štvalo, byla skupinka ukřičených dětí opodál.
Drago počkal dole, zatímco jsem se s Hanyuu vydala nahoru. A chvíli poté i mamka, která si celou cestu stěžovala, jak moc se bojí. Výšek se docela bojím, ale zvládla jsem to a bylo to vážně v pohodě. I když, dle mého ta rozhledna nemůže být ani trochu bezpečná, za prvé tak vůbec nevypadala a za druhé byla celá rozviklaná.
Potom jsme si prošly lesy, které byly opravdu kouzelné, ale já jsem byla naštvaná sama na sebe, jelikož se každým dnem víc a víc přesvědčuji o tom, že absolutně neumím fotit přírodu a krajiny. Vůbec mi to nejde. A je to hrozná škoda, protože v těch lesích bylo tolik zajímavých a neobyčejných míst, ale já je zkrátka zachytit nedokázala. Tak vám přinásím alespoň nějakou fotodokumentaci, povídání už na můj vkus bylo dost. :D

"The day has come for all us sinners" - Aerodrome Festival; 17.6. 2014, Praha

20. června 2014 v 15:01 | Luci Lestrange

Skoro jsem ani nemohla dospat, takže mi vstávání v půl osmé nedělalo problémy ani přes to, že většinou spím tak do jedenácti. Hrozně jsem se těšila, nešlo to ani popsat. Hodila jsem na sebe od večera připravené oblečení, dala se trochu do kupy (spíš jsem nad tím make-upem strávila většinu času, což bylo v závěru naprosto zbytečné, zkuste se za cca 4 hodiny v kotli nezpotit jako prasata), sbalila si věci do mé mini kabelky (včetně oblečení na další den, mám prostě kabelku jak Hermiona) a nakonec jsem se vydala na autobus, který mě zavezl do Přelouče a odtamtud jsme s partou jeli do Prahy.

Poslední zvonění

1. května 2014 v 19:27 | Luci Lestrange
V úterý jsem si naposledy odseděla v lavici sedm vyučovacích hodin a na konci dne si odnesla vysvědčení. Vlastně mi to došlo až tu poslední hodinu, že je to vážně naposledy a pak už školu navštívím jen na maturitní zkoušky. Je to takové divné, můj život středoškolačky se blíží ke konci. Možná mi to tam bude i trochu chybět... A ano, uvědomuji si, že je tu taky možnost, že bych třeba náááhodou neudělala maturitu ani na třetí pokus a vrátila se do lavice jako student. Ale nejsem zas takový debil (alespoň myslím), takže tu možnost okamžitě zavrhuji. :D

Ve středu jsme měli jako třída RM4 poslední zvonění. Hrozně jsem se těšila. Původně jsem si chtěla připravit krutopřísnou masku zombie sexy jeptišky, ale nakonec bohužel z toho "zombie" muselo sejít. Nějak jsem nestíhala, a vlastně jsem to neměla promyšlené do detailů, takže jsem raději zvolila jen tu sexy jeptišku. Spala jsem v Přelouči, abych nemusela dojíždět vlakem a vstávala jsem v 5. Fuj, už nikdy víc. Půl hodiny jsem pila kafe a během té další půl hodiny jsem se nestihla ani namalovat, natož obléct. No, v 6 už mě vyčkával spolužák, který si u mě "objednal" zombie masku z tekutého latexu, se kterým nikdy nepracoval. Ve třičtvrtě na sedm jsme měli vyjít na nádraží, kde jsme měli sraz. Nějak jsme vůbec nestíhali, ale na to, v jaké rychlosti jsme to všechno dělali, jsme byli s výsledkem oba spokojení. Já si na sebe všechno sice hodila během posledních pěti minut, ale byla jsem pyšná na to, že se mi povedla jeho zranění z latexu. :D


 
 

Reklama