Zážitky

Baklažánský víkend

3. listopadu 2013 v 18:42 | Luci Lestrange

Ach jo. Podzimní prázdniny jsou fuč. Byly ovšem parádní a proto mám teď lehčí depresi z toho, že zítra zase vstávám. Kdyby alespoň do školy. Jenže já jdu na praxe. Tam to nesnáším tisíckrát víc.

Víkend s Kvilčou byl parádní. Večer jsme přijely z nádraží až kolem osmé. Bály jsme se, že se budeme stydět, ale začaly jsme se bavit o všemožných kravinách téměř hned. Ve vlaku jsme stihly potkat několik divných lidí, například dilinku v růžové bundě, která vypadala jako z igelitu. Prostě Pardubice. Po příjezdu jsme se okamžitě nažraly a pak jsme se zabavily tím, že jsme koukaly na Výměnu manželek, fotily se u toho jako naprostí idioti a dělaly si ze všeho srandu. A pak jsme zkejsly u počítače, ale vůbec si nestěžuji - naopak. Hrály jsme spolu strašidelné online hry (zahrajte si Ghostscape! :D), pouštěly si vtipná videa, dělaly si srandu z lidí a natáčely na ask.fm videoodpovědi v maskách, které se stejně kvůli našemu pomalému internetu neuvěřitelně sekají. Bylo to hrozně krátké a uteklo to opravdu rychle, teď je mi smutno.

A na ty praxe opravdu nechci. Ale musím to přežít. Protože jinak bych nejela na Akicon, když bych teď umřela. Bože, cosplay výroby se pomalu, ale jistě blíží ke konci! :3

Trpasličí víkend s elfy

20. října 2013 v 19:57 | Luci Lestrange

Tak jo. Víkend zase skončil. Přišel mi dlouhej a krátkej zároveň, ale byl fajn. Jak už jsem psala v minulém článku, byla jsem donucena jít na procházky s elfy. Ty dvě totiž beze mně nikam nechtěly chodit (což mi mimochodem lichotí!).
Jinak co se dělo? První večer jsme si vyrobily sockoidní aktivity - aneb měly jsme vážně hroznou chuť si je zahrát, ale doma je nemáme. Tak jsme si vytiskly na A4 hrací plochu a kartičky jsme si generovaly přes internet - kam může jen tak mimochodem nahrát kdokoliv cokoliv, takže mě už v polovině hře ani moc nepřekvapovalo, když jsem měla na výběr na předvádění třeba i klitoris. Ale byla to sranda. Akorát jsme si tentokrát vůbec nezahrály žolíky! Taková škoda!

A druhý večer jsme se vydaly do kina na Carrie. Přiznám se, že knihu jsem nečetla, jen jsem věděla, o čem je, a u starého filmu jsem tak trochu usla. Což se u tohohle vážně nestalo. Nemám to možná s čím porovnávat, ale ono je to i lepší, když ho můžu ohodnotit bez jakéhokoli porovnávání. Film se mi sám o sobě vážně líbil, bavil mě opravdu od začátku do samého konce. Měl skvělou atmosféru, akorát mi některé konečné scény přišly maličko přehnané, což mi to místama kazilo (a když zajdu až do malých detailů, vážně se mi nelíbila ta červená čočka, kterou měla Carrie v oku, když byla celá od krve! :D). Zkrátka, vážně se mi ten film líbil.

Pouť

25. srpna 2013 v 21:37 | Luci Lestrange

Zatímco vy jste všichni byli na NatsuConu, já tuhle akci vynechala a šetřím si na AkiCon. Byla jsem jen na pouti a na jedné akci - taková ta vesnická zábava, však to znáte. Všude jen pivo a párky. :D
Pouť byla opravdu fajn. Alex mi koupil nafukovací zebru, z čehož jsem měla radost. Horší bylo, když jsem se nechala ukecat na jednu z atrakcí. Extreme se to jmenovalo. Ne, už nikdy víc. Nevypadalo to zas tak hrozně, ale v tu chvíli když se atrakce rozjížděla a já seděla na jednom z těch sedadel, tak jsem myslela, že jsou to poslední okamžiky v mém životě. Křičela jsem jak o život, jak chci dolů, jak všechny nenávidím a vyjmenovala jsem snad 3454567 sprostých slov. Měla jsem zavřené oči, křečovitě se držela a řvala. Chvíli byli lidi podemnou, pak snad i nademnou, najednou jsem viděla jen nebe, a pak jsem nevěděla kde jsem. Bože, měla jsem pocit, že omdlím. Ale PŘEŽILA JSEM! :D I když, když jsem z té atrakce KONEČNĚ vylezla, motala jsem se a přišlo mi, že jsem opilá jako prase, jak mi bylo špatně. Ale naštěstí to trvalo jen pár minut. :D

ADVIK2013

10. srpna 2013 v 20:51 | Luci Lestrange

Sice jen na jeden den, ale byla jsem tam. A můžu vám říct, že mě to stačilo bohatě! Ne, že by mě to tam nebavilo - bylo to tam vážně super, areál rozhodně mnohem lepší než minulý rok. Ale ta představa, že bych měla spát mezi tolika lidmi... To mě moc nelákalo. Na jeden den je to pro mě ideální. Mám spoustu fotek, něco jsem si i koupila a jsem spokojená. Užila jsem si tam těch pár hodin opravdu na plno.

Vstávali jsme v pět - už nikdy víc!!! V půl osmé jsme vyšli z baráku. Docela jsme i stíhali, což jsem se divila, jelikož jsem měla jeden důležitý úkol. Nejen, že jsem musela namalovat sebe, což mi samo o sobě trvá hrozně dlouho. Musela jsem ještě namalovat Alexovi skull make-up. Kreslila jsem ho vlastně poprvé a musela jsem se pochválit, jelikož se mi vážně docela povedl!

Ve vlaku jsme si našli úplně volné kupéčko. Měla jsem z toho radost, dokud nepřisedli dva chlápci. Kdyby se ten tlusťoch alespoň zeptal, jestli tam je volno! Ne, prostě si nakráčel, sednul na prdel, otevřel dveře, okno a celou cestu se s tím druhým vybavoval o naprostých (s prominutím) píčovinách. Cesta metrem už byla lepší. Až na jeden naprosto ohyzdnej pár, kterej si o nás furt něco povídal.

Jednou takhle v Praze (15.7.)

20. července 2013 v 21:37 | Luci Lestrange

Jestli mi něco opravdu vadí na Praze, pak je to městská hromadná doprava. PROČ proboha stojí tolik! Jet tam se 4 stovkami není dobrý nápad, věřte mi. Ale víc jsem u sebe neměla a většinu peněz jsem dala za jízdenky na metro.
Jezdíme teď do Prahy docela často - měla bych si asi začít nějakým způsobem vydělávat. Podělím se s vámi o pár zážitků z jednoho dne.
 
 

Reklama