Ze života

Recept na báječný podzim

2. října 2016 v 19:01 | Lucille Daryl


Tenhle článek jsem se rozhodla napsat jako vysvětlení, proč vlastně miluji podzim a co mám na něm nejradši a zároveň jako doporučení pro ty, kteří se v těchto dnech nudí nebo podzim neumí prožívat v celé jeho kráse. Jsem podzimní dítě, narodila jsem se 11.listopadu a těžko říct, zda je to tím, ale podzim mi zkrátka bere dech. Je tu totiž spousta věcí, které je nejlepší dělat právě v tomto období, protože právě ve spojení s podzimem mají tu nejkouzelnější atmosféru! Začneme hezky od začátku.

Podzimní rána - rána mám obecně nejradši, na podzim je ale zbožňuji naprosto extrémně. Jsem ranní ptáče a téměř každý den vstávám kolem páté hodiny. Na podzimním ránu mám nejraději to, že je venku ještě tma, takže si mohu rozsvítit světýlka, zapálit svíčky a udělat si zkrátka velmi útulnou atmosféru. Někdy si pustím televizi, někdy nějaký dokument (moje nedělní tradice s přítelem je sledování paranormálních nebo sci-fi dokumentů, teď na podzim je to ještě lepší!), jindy třeba horor nebo i animák - zkrátka na co mám zrovna chuť. Když jdu do práce, zapnu si třeba jen písničky. Teď na podzim jsou to písničky tématicky halloweenské, nebo alespoň od mých oblíbených horror-punkových kapel, jako jsou třeba Misfits nebo Wednesday 13. Zkrátka se zachumlám do županu, vezmu si teplé ponožky a po mé ranní rutině, která zahrnuje především cvičení či posilování, si připravím snídani a vlezu si zpátky do postele, nebo na zem do peřin a užívám si to krásné ráno. Někdy si snídani vezmu i k počítači, když mám třeba chuť si u toho něco málo počíst na internetu, nebo zhlédnout nějaká videa. Rána jsou prostě báječná věc a na podzim jsou o tolik báječnější! A když mám čas, využiji je i na krátkou mrazivou procházku po lese a zachumlám se až po ní. :)

Na týden vitariánem

7. března 2016 v 18:49 | Lucille Daryl
aneb mé zkušenosti s krátkou detoxikací těla pomocí RAW neboli živé-syrové stravy.

Můj oblíbený les

31. srpna 2015 v 13:33 | Lucille Daryl
...se brzy stane vzpomínkou.


Snad každý mi dá za pravdu, že lesy jsou bezesporu překrásnými místy. Abych se ale přiznala, vždycky mi tak trochu naháněly hrůzu. Ten typický zvuk lesa, ve kterém se skrývá ticho a zároveň neustálé křupání větviček a šumění lístků je na jednu stranu jistě okouzlující, na tu druhou ale docela děsivé. Alespoň pro mě. Lesy mám ráda a procházky v nich ještě radši. Samozřejmě nejlépe s doprovodem, jelikož sama se tam zkrátka necítím úplně nejlépe. Neustále se otáčím na každé šustnutí a nedejbože, když připomíná lidský krok.

Kouzlo VHS

9. března 2015 v 21:31 | Lucille Daryl

Když už mám v pokoji starou velkou televizi a retro videohry, které jsme jako malé kupovaly se sestrou u vietnamců, rozhodla jsem se, že si k sobě do pokoje vezmu i pár originálních VHS, které se válely u babičky v obýváku. Netušila jsem ovšem, že máme ještě funkční video přehrávač. A tak, proč si sem nevzít i ten?

Můj život v Bradavicích

22. července 2013 v 19:13 | Luci Lestrange
.
Studuji v Bradavicích a byla jsem zařazena do Zmijozelu. Jsem jedináček a mojí matkou je Bellatrix Lestrange, která mně měla se Severusem. Žiju s maminkou a mým nevlastním otcem Rodolphusem. Ovšem on vůbec neví, že nejsem jeho. Maminka ho celý život tahá za nos.. Nechápu, jak to dokáže. Asi v tom bude nějaké kouzlo. Jelikož maminka s tátou nežije, mám příjmení po mém otčímovi - jmenuji se tedy Luci Lestrange. Často mi ale ve škole říkají Snapeová, jelikož skoro každý ví, kdo je můj skutečný otec. Tatínka mám nejradši ze všech, jsem na něj neskutečně pyšná. Mým přáním je být jednou jako moje máma - je to totiž skvělá a nádherná žena.
Strašně ráda navštěvuji Malfoyovi. S bratránkem Dracem si skvěle rozumíme už odmalička a strýc Lucius je nejlepší strýček na světě, miluji jeho vtipy! Tetička Narcissa často nebývá doma, ale jinak si s ní rozumím. Na Draca je hrozně moc hodná a je vidět, že je skvělou matkou. Ono se to nezdá, ale Malfoyvoi jsou doopravdy moc hodní a vtipní lidé. Také mám sestřenici Hanyuu. Je to Malfoyových dcera, tedy sestra Draca. Když jsme v mudlovském světě, žijeme spolu jako sestry.
 
 

Reklama