Zhlédnuté horory

Zhlédnuto ~ Stranger Things (season 1)

6. října 2016 v 5:54 | Lucille Daryl

Stranger Things

TV seriál

Horor / Drama / Sci-Fi / Thriller
USA, 2016, 8 h (Minutáž: 8x60 min)
Režie: Matt Duffer, Ross Duffer, Shawn Levy

☆☆☆☆☆


Čtyři kamarádi ze školy Will, Mike, Dustin a Lucas spolu každý den tráví spoustu svého volného času. Jeden večer, kdy spolu všichni hrají hru u Mika ve sklepě, ale nastane nečekaný zvrat. Když se kamarádi rozloučí u domu jednoho z nich a jejich cesty se rozdělí, jako by se po Willovi slehla zem. Vše si bere na starost místní šerif, ale Willova zoufalá matka začne hledat na vlastní pěst a po nějaké době i Willův starší syn začne chápat, že se tu děje něco podivného. Willovi kamarádi Mike, Dustina a Lucas podnikají skutečnou výpravu, na které narazí na záhadné děvče a začínají se dít opravdu nevysvětlitelné věci..
Nemám slov... Protože tohle byla naprostá pecka! Už dlouho se mi nestalo, že bych něco ohodnotila pěti hvězdičkami, a to naprosto bez rozmyslů! Jak může něco z tohoto roku vypadat tak parádně osmdesátkově?! Já vážně nevím, kde začít, protože tenhle seriál mi sedl jako p*del na hrnec. Vážně, už dlouho se mi něco nelíbilo tak moc, jako Stranger Things, které mě chytlo naprosto okamžitě. Od první epizody, od první scény. Naprosto luxusní atmosféra osmdesátých let, skvělá hudba (jako od Carpentera!), úžasné herecké výkony, především mladých dětských aktérů, a v neposlední řadě perfektní příběh, který vás prostě nenechá v klidu. Já jsem se snad ani vteřinu nenudila. Nestihla jsem to. Já jsem jen sledovala, okusovala si u toho ret a byla napnutá jak špagát. A pak jsem jen klikla na další díl. A potom na další. A potom jsem už musela jít spát, abych ráno vstala. A tak jsem ráno vstala a pustila si další díl. A pak další a další. A pak jsem musela jít opět do práce. A tak jsem ty dva zbylé dny dokoukala dnes.

Všechno dosebe tak skvěle zapadalo. Záhady, parta malých nerdíků, 80. léta, atmosféra starých hororů, naprostá nostalgie.. V tu chvíli jsem zase chtěla být malá holka a zažívat to dobrodružství s nimi. Můžu bez váhání říct, že jsem se do toho seriálu skutečně bezhlavě zamilovala a že příběh maličké Jedenáctky byl tak procítěný, že mě až mrazilo. Úplný konec mě mírně zklamal, jelikož to všechno prostě najednou skončilo, bylo to trochu uspěchané a působila to trochu nepromyšleně, zničeho nic byl konec a já se s tím tak úplně nesmířila, protože jsem toho prostě chtěla znát víc. Ale na celkovém zážitku to vůbec nic nemění. Hrozně se těším na další sérii a zároveň jsem trochu naplněná strachem, zda je dobrý nápad, aby to pokračovalo, protože snad každý z nás ví, jak je to s pokračováním - málokdy se stává, že se dokážou vyrovnat původnímu. Ale nechám se překvapit. A Stranger Things doporučuji všemi deseti. Co deseti, jedenácti. Čeká vás totiž doslova naprosto stylové dobrodružství.

Zhlédnuto ~ The Conjuring 2

9. září 2016 v 16:43 | Lucille Daryl

The Conjuring 2

The Conjuring 2: The Enfield Poltergeist
V zajetí démonů 2

Horor / Thriller / Mysteriózní
USA, 2016, 134 min
Režie: James Wan

☆☆☆


Další z případů manželů Warenových v podání režiséra Jamese Wana. Tentokrát mladý pár odjíždí do Anglie vyšetřovat paranormální aktivity odehrávající se v domě, ve kterém žije sama matka se čtyřmi dětmi.
Každý, kdo se alespoň trochu zajímá o nadpřirozeno a paranormální jevy, určitě už o poltergeistovi z Enfieldu nejednou slyšel. Jedná se o skutečný případ, který se odehrál v roce 1977 v anglickém předměstí Londýna a zároveň je jedním z nejvíce zdokumentovaných případů paranormálních aktivit. Rozvedená matka Peggy Harperová zůstala v domě se svými čtyřmi dětmi. Vše začalo nevinným, ale přesto logicky nevysvětlitelným pohybováním nábytku. Sama Peggy byla svědkem toho, jak se přesunula komoda z jedné strany na druhou, aniž by se ji někdo dotkl. Mezi svědky patřili i sousedi, ke kterým ihned po nevysvětlitelném incidentu Peggy s dětmi běžela. Ozývalo se divné klepání, hlasy a nábytek se stále sám od sebe pohyboval. Případ začala vyšetřovat policie a i ta později přiznala, že se židle sama pohybovala. V tomto případu bohužel neměli jak pomoct a vzhledem k tomu, že se aktivita začala zesilovat, se rodina obrátila na místního kněze. Bohužel ani ten si nevěděl rady. Nábytek se zběsile posouval z místa na místo, věci samy od sebe hořely a létaly. O celý případ se začali zajímat i novináři a tak se dlouhou dobu spekulovalo o tom, zda to celé není podvrh ze strany rodiny, která na tom chce vydělat peníze, jelikož na tom nebyli finančně dobře. Přítomni byli i dva parapsychologové, kteří se pokusili s duchem komunikovat a navázali kontakt. Po čase se ukázalo, že hlavním ohniskem Poltergeista je jedenáctiletá Janet. Případ nebyl do dnes zcela objasněn a jak to skutečně bylo se už asi nikdy nikdo nedozví. Fotografie, videa i nahrávky jsou volně dostupné na internetu.

Tohoto případu se Ed a Lorraine Warrenovi opravdu účastnili, údajně ale jen velmi krátce.

Zhlédnuto ~ Lights Out

3. srpna 2016 v 10:45 | Lucille Daryl

Lights Out

Zhasni a zemřeš
Horor
USA, 2016, 81 min
Režie: David F. Sandberg

☆☆☆☆


Cosi se skrývá ve tmě.. Je to skutečné? Před lety kvůli tomu mladá Rebecca odešla z domu a myslela si, že všechny své strachy nechala za dveřmi. Teď ale její minulost pronásleduje i jejího malého bratra Martina. Tajemná a hrůzu nahánějící bytost, skrývající se ve tmě, se nyní vrátila a je záhadně propojena s jejich matkou Sophií, která se čím dál víc uzavírá do sebe. Rebecca si uvědomuje, že to, co se snažila potlačit, je skutečné, a že teď jsou životy všech v ohrožení... jakmile se zhasnou světla.
Horor, kde je hlavním "strašícím prvkem" něco, co děsilo (nebo stále děsí) snad každého z nás. Tma. Lights Out na mě podle traileru působil jako jeden z běžných hororových snímků, ve kterých jeden z hlavních hrdinů v minulosti něco tak trochu podělal, lehce se mu to vymklo z rukou a tak za to teď trpí. Jenže tady nejde jen o nějakého ducha, který se mstí, ačkoli se tak na první pohled může zdát. Tady je to jiné, promyšlené a hlavně místy skutečně děsivé. Light Out je ten horor, kde toho nevidíme příliš mnoho a přesto nás mrazí. Takže zapomeňte na přehnané efekty duchů a démonů, tady uvidíte nějaké ty siluety, stíny, čmouhy a přesto to bude fungovat.

Zhlédnuto ~ Burying the Ex

17. února 2016 v 18:00 | Lucille Daryl

Burying the Ex

Komedie / Horor
USA, 2014, 88 min
Režie: Joe Dante

☆ a půl

Hororové komedie? To je moje. O zombíkách? Paráda. A režisérem je Joe Dante? No tak tady není co řešit! Všichni známe jeho Gremliny a jelikož jsem jejich velký fanda, rozhodně jsem byla zvědavá na to, co dokáže spáchat po dvaceti letech. A víte, co je milé? Že jsem nebyla zklamaná. Neměla jsem žádná očekávání, pustila jsem si to jen tak večer na oddech, protože na spaní bylo ještě brzo a mně se chtělo válet. A byl to velmi příjemný relax, alespoň mně film padl tak akorát do noty. Samozřejmě, že to na Gremlins nemá, ale ta atmosféra je vážně super.

Začalo to.. no, zkrátka jako komedie. Jako každá jiná, typická komedie. Akorát že hlavním hrdinou byl sympatický fanoušek hororů Max (Anton Yelchin), který byl prodavačem v hororovém obchůdku (který jsem mu sakra záviděla!). Jeho přítelkyně Evelyn (Ashley Greene) s ním zrovna nesouznila, alespoň co se jeho zájmů týkalo. Byla vlastně úplně, ale úplně jiná. A na to po nějaké době přišel i Max a tak se rozhodl vztah ukončit. Než se tak ale stalo, Evelyn porazilo auto a ona zemřela. Slíbili si ale, že spolu zůstanou napořád. I po smrti. A tak se tak stalo. Evelyn se nám vyhrabala z hrobu a vrátila se za Maxem, se kterým chtěla strávit zbytek svého posmrtného života. Tedy věčnost. Max ale potkal někoho, kdo se k němu, narozdíl od (ať už živé či mrtvé) Evelyn, perfektně hodí. Olivii (Alexandra Daddario), dívku jeho snů.
Já si nemůžu pomoct, ale mně se to líbilo. Jak už jsem zmínila výše, atmosféra mi sedla naprosto perfektně. A nejen atmosféra, to typicky americké prostředí, ve kterém se příběh odehrával, bylo naprosto skvělé. Tématické! Kino, strašidelný obchůdek, ve kterém v televizi běžely staré horory... Paráda. Ashley Greene mi vždycky přišla hrozně sympatická - dokonce i ve Stmívání. No, po tomhle snímku jsem si na ní nejspíš vypěstovala tak trochu alergii, protože v tomto snímku je typickým příkladem nesnesitelné a naprosto šílené ex. Za to Olivie představuje jeho naprosto vysněnou dívku ve všech ohledech. A tady to bylo přesně naopak - Alexandra Daddario, která ji ztvárnila, mi snad v žádném filmu nesedla a přišla mi neuvěřitelně otravná. Tady vlastně vůbec ne, což se sama divím. Herecké výkony byly dobré, koukalo se na to pěkně a mělo to všechno, co by měla hororová komedie mít. Atmosféru, vtípky, sympatické i nesnesitelné charaktery, krev, zombíky.. Nechybělo zkrátka nic. Není to samozřejmě žádné mistrovské dílo, ale na odpočinek je to perfektní. A co si budem říkat, o dobré hororové komedie je v dnešní době docela nouze. Konec byl poněkud přeslazený, ale čert to vem, vždyť je to komedie se zombíkama. Doporučuji všem hororovým nadšencům, který mají rádi téma horor v jakékoli podobě.


zdroj obrázku: www.dvdsreleasedates.com

Zhlédnuto ~ Les sebevrahů (2013)

9. února 2016 v 18:54 | Lucille Daryl

Les sebevrahů

Grave Halloween
Horor
USA, 2013, 85 min
Režie: Steven R. Monroe


Víte, co je sranda? Původně jsem si tenhle film pustila s tím, že je to ten NOVÝ Les sebevrahů, který běžel (nebo stále běží?) v kinech. Vlastně jsem až při psaní tohoto článku přišla na to, že to není on a že jsem viděla cosi z roku 2013, co nese stejný název (samozřejmě jen v češtině). Ten nový horor mě totiž nijak zvlášť nezaujal a tak jsem nejspíš z hlavy vypustila i onen trailer, který jsem si kdysi dávno pouštěla. Takže mě jiní herci neměli šanci zaskočit. A vážně jsem neměla tucha, že existuje ještě něco podobného, tři roky starého. No, jméno Steven R. Monroe asi hororovým fanouškům nebude tak neznámé a já ho řadím do té skupiny režisérů, kteří to zkouší stále znovu a znovu - bohužel marně - a nemají v plánu se vzdát. Jediný kousek, který za něco stál a jehož název lidé znají, bude nejspíš jen a pouze Plivu na váš hrob.

Je pravda, že při sledování jsem měla pocit, že sleduji něco trochu staršího a nechápala jsem, proč tomu tak je, když je to nové. Jenže rok 2013 taky není tak dávno, aby tomu tak mělo být. Můj pocit se shodoval spíše s asijskými horory z roku 2005. Když jsem byla mladší, mohlo mi být tak 12, dávala jsem často přednost právě asijské filmografii, co se týče hororů, a časem jsem si na ně vytvořila tak trochu alergii. V každém filmu je to totiž to samé - asiati sází na dlouhé černé vlasy, bledé ksichty a vykulené oči a nic děsivějšího vás ve filmu pravděpodobně nečeká. No a tenhle film se nesl v podobném duchu, ačkoli nebyl tak úplně asijský, co se týče převahy herců, ale les, kterým je film inspirovaný skutečně existuje a nachází se právě v Japonsku. Takže nás tu čeká banda puberťáků, kterou vede nejvíc nesympatická holka, jejíž matka si v tomto lese vzala život. Byla to její skutečná matka, se kterou ovšem nevyrůstala a prakticky si na ní nevzpomínala, tudíž ji neznala. Rodiče, kteří ji adoptovali a vychovali měla doma, a i přesto se rozhodla vydat do děsivého lesa s tisícem varovných značek uctít památku své opravdové matky. A při té příležitosti se to celé samozřejmě filmuje. Celý film je takové nesmyslné motání v lese, postupné ztrácení jednotlivých členů "posádky" a to jen pro to, abychom se podívali na rádoby překvapivý konec, který jakože nikdo nečekal. No, kdyby to byl film tak o osm nebo deset let starší, asi by to bylo dobré, ale v dnešní době? Propadák.

A to jsem si myslela, že mám Les sebevrahů z krku. Tak nemám. Ten nový mě stále čeká a alespoň je tu naděje, že to bude lepší. A co se týče pana Monroea, který měl na starost tohle, mám v plánu se podívat ještě na jeho Exorcism of Molly Hartley, takže mu dávám ještě šanci spravit si reputaci skrze tuto vymítačku. Ale upřímně mám pocit, že to bude jen plagiát všech ostatních exorcistických hororů.

Zhlédnuto ~ Paranormal Activity: Ghost Dimension

8. února 2016 v 7:30 | Lucille Daryl

Paranormal Activity: Ghost Dimension

Horor
USA, 2015, 97 min
Režie: Gregory Plotkin

☆ ☆

Na konci měsíci si většinou už nepamatuji, co všechno jsem zhlédla, a tak jsem se rozhodla, že budu průběžně přidávat nějaký ten film po jednom, než po kupě, jako tomu bylo kdysi. Nebude to žádná sálodlouhá (a už vůbec ne profesionální) recenze, spíš jen takové menší shrnutí. Horory jsou zkrátka mým obrovským koníčkem a píši o nich ráda, takže mi přijde škoda se o nich jednou za čas nezmínit.

Nedávno jsem si konečně našla čas a zhlédla poslední díl nudně dlouhé série Paranormal Activity. Tento díl byl v pořadí šestý, nesl název The Ghost Dimension a opět navazoval na ty předchozí. Paranormal Activity byl film, který mě velmi překvapil a v té době i docela vyděsil. Found footage nebyl zrovna rozsáhlý subžánr a kromě Záhady Blair Witch nebo třeba REC jsme na podobné kousky prakticky nemohli narazit. Přece jen to byl rok 2007.. Ach, ten čas tak letí, jako by to bylo včera, kdy jsme se vracely z kina a doma usínaly naprosto posrané z představy, že nás něco vytáhne z postele za nohu. Bylo to něco nového a ta skutečnost, že nikdo z diváků nemá nejmenší tušení KDO nebo spíše CO se ukrývá za těmi nevysvětlitelnými paranormálními jevy, zkrátka naháněla hrůzu. A to se mi líbilo! Ovšem další dily už byly naprosto zbytečné a nepřinesly nic nového a bohužel ani nic děsivého. Druhý díl byl pro mě odpad. Třetí díl mi přišel velmi dobrý, ale konec byl naprosto mimo mísu a dost mě naštval. Čtvrtý díl byla zbytečnost všech zbytečností a pátý díl byl hodně špatný a nepovedený vtip a mám takový pocit, že by i kdejaký amatér z Česka natočil něco mnohem lepšího. No a teď je tu díl šestý..

Horror | Srpen a září 2015

7. října 2015 v 10:51 | Lucille Daryl
Dva uplynulé měsíce napíšu z důvodu ne zrovna hojného počtu filmů opět do jednoho článku. Doufejme, že říjen bude o hodně plodnější. Musí být, je to přeci říjen!

Dark Was The Night

Drama / Horor / Thriller
USA, 2014, 98 min
Režie: Jack Heller

a půl

Záhadná síla ukrytá v lesích za malým izolovaným městečkem Maiden Woods vzbuzuje strach v jeho obyvatelích, zatímco se šerif Paul Shields snaží ochránit své milované a zároveň porazit démony ze své minulosti.

Film je úplně průměrnou oddechovkou, která neurazí, ale ani nenadchne. Při sledování se nejspíš nudit nebudete, jelikož vás jednoduše a zkrátka bude zajímat, co že se to vlastně skrývá v lesích. Nebyl to úplně můj šálek kávy, ale právě z tohohle důvodu mě film docela i bavil. Prostě jsem chtěla vědět, o co jde, a zároveň mě bavila ta nevědomost a možnost vlastních dohadů a představ. Musím se ale přiznat, že ke konci jsem byla zklamaná, jelikož v mých představách bylo něco naprosto, ale naprosto jiného. Konec sám o sobě před závěrečnými titulky se mi líbil.

Horror | Červenec 2015

11. srpna 2015 v 11:36 | Lucille Daryl
Ani blázen jako já netrávil červenec doma u obrazovky sledováním hororů. A tak se mi za tento měsíc podařilo zhlédnout jen ubohé dva kousky. Nálada byla často, ale byla jsem tak trochu zaneprázdněná a bylo u nás tak nějak živo. S Kvilčou jsme se na něco chtěly podívat, ale nemohla jsem nic najít, a s Kelly to dopadlo podobně - k vyhlídnutému filmu nebyly titulky, ani anglické. A já bohužel nepatřím k těm, kterým se film stáhne za pět minut. I tak jsem se ale rozhodla napsat alespoň o těch dvouch, které jsem viděla. Jedním byl totiž všemi oblíbený třetí díl Insidious.

Insidious 3

Insidious 3: Počátek
USA, 2015, 97 min
Režie: Leigh WhannellJedná se o pokračování v podobě prequelu filmu Insidious. Děj je situovaný v době před děsivými zážitky rodiny Lambertů. Tento díl je zaměřený na osud jasnovidky Elise Rainierové, která se přes váhání a strach rozhodne znovu navázat kontakt s mrtvými a pomoci tak mladé dospívající dívce a její rodině.

S filmem Insidious si snad každý automaticky spojí jméno jednoho z nejúspěšnějších hororových režisérů současnosti, a to Jamese Wana. S třetím dílem ale tenhle skutečně nadaný mladý pán nemá téměř nic společného. Jeho režisérem je totiž L.Whannell, který se podílel na předchozích dvou dílech jako scénárista. A myslím, že u těch scénářů měl i zůstat. Další díl už prosím ne. Pro mě byl už i ten druhý moc, ale ještě uměl tak nějak diváka zabavit. I když ty přehnaně kladné recenze upřímně nechápu. Jamese Wana mám opravdu ráda, ale jak se říká, málo je někdy více, a mně by bohatě stačil první díl Insidious bez dalších pokračování. Tenhle film nedokázal zaujmout. Chvilku to vypadalo, že mě to začne bavit, ale vždycky se stalo něco, co to absolutně zničilo. Laciné efekty, laciné lekačky, tenhle film zkrátka narozdíl od prvního dílu nepřinesl do hororového světa nic nového. Nevím, co se stalo, ale Lin Shaye v roli jasnovidky byla tentokrát opravdu, ale opravdu nesnesitelná. Ty její rádoby epické chvilky na mě působily jako hodně špatný vtip. A když píšu hodně špatný, tak opravdu hodně špatný. Nepovedl se bohužel ani záměrný pokus o vtip v podobě dvou chlapíků hrající si na "lovce duchů". Věděla jsem, že chodit do kina by bylo zbytečné, vzhledem k tomu, že mě zklamalo i druhé pokračování, takže jsem nebyla překvapená ani mile, ani nemile. Očekávala jsem přesně tohle - nudu. Po přečtení několika recenzí stále nedokážu pochopit, co že se na tom tolika divákům líbilo, ale pro mě je to jen další horor, který se mi po nějaké době vykouří z hlavy a budu si z něho pamatovat jen naprosté minimum.

Horror | Červen 2015

2. července 2015 v 13:24 | Lucille Daryl
A máme tu další měsíc a s ním i horory, které jsem stihla zhlédnout během červnových dnů.

We Are Still Here

Horor
USA, 2015, 84 min
Režie: Ted GeogheganPaul a Annie jsou zničeni ze smrti svého syna, který zemřel při autonehodě. Po dvou měsících se odstěhují do nového domu, aby začali nový život. Brzy však zjistí, že si pro nový začátek vybrali špatné místo. Dům má velmi zlou minulost a skrývá se v něm sama temnota.

Čekala jsem od toho dost. Ale asi už bych neměla dávat na uživatelské hodnocení na csfd.cz. Od nikoho totiž nedostal méně než tři hvězdičky, nutno podotknout že převažují čtyři. Ale mně se to nelíbilo. Téměř vůbec. Možná to nebyl špatný námět, ale to zpracování mi opravdu hodně nesedlo. A když říkám hodně, tak vážně hodně. Ta atmosféra byla ponurá, což je jedině dobře, ale z jistých důvodů na mě vůbec nepůsobila tak, jak by měla. Za mě ne. Nejen, že mi to velmi často přišlo jako nuda, ale chvílemi i jako velmi špatný film a zkrátka blbost. Nedokážu pochopit, co na filmu všechny tak silně oslovilo. Za mě ne.

Horror | Duben a květen 2015

8. června 2015 v 7:23 | Lucille Daryl
Duben jsem vynechala a květen už je za námi, takže jsem se rozhodla tu hrstku hororů za tyto dva měsíce shrnout dohromady. Ono jich totiž opět nebylo moc. Nálada by byla, ta je snad každý den, ale výběr se prostě zužuje a mě už vážně dokáže ohromit málokterý horor, takže se stane, že některý třeba po pár minutách vypnu. Dříve jsem je chtěla dokoukat do konce, abych je později mohla zhodnotit, ale když vás to prostě ze začátku nebaví, nemáte už chuť ani náladu koukat dál a raději se věnujete jiným věcem. Tak se vrhneme alespoň na těch pár, které jsem dokoukala.

The Town That Drreaded Sundown

Horor/Thriller
USA, 2014, 90 min
Režie: Alfonso Gomez-Rejon

a půl

Roku 1964 začalo hrůzostrašné období teroru pro obyvatele malého městečka Texarkanu. Vrahem byl maskovaný muž, který si jako své oběti vybíral nejčastěji mladé páry, které se scházely na známém místním místečku lásky. Totožnost muže nebyla nikdy odhalena, ale naházel hrůzu celému městu. Nikdo po setmění nevycházel na ulici. Přezdívali ho Fantom. Později o něm natočili film a začali ho i promítat ve městě v letním kině. Přemítání však přeruší nečekaná událost. Zdá se, že film přinesl hrůzu zpět do ulic.

Tento film je něco jako volné pokračování stejnojmenného filmu z roku 1976, nikoli jeho remakem.

Zní to tak typicky americky, že? A ono to totiž je typicky americké, ale v tom dobrém slova smyslu. Myslím si totiž, že filmy o maskovaných psychopatech prostě američani umí nejlépe. A tenhle navíc působí jako takové retro v nynější době, což je hrozně zajímavé, protože ta stará dobrá hororová atmosféra je tu zachována. Přiznám se, že jsem film sledovala na dvakrát. Poprvé se mi ho totiž vůbec nechtělo dokoukávat. Ne, že by mě nebavil, ale neměla jsem na tento žánr náladu. Po pár dnech se ta nálada ale změnila a já měla chuť na něco atmosferického, a naskočil mi právě tenhle film a rozhodla jsem se ho dokoukat. A jsem za to ráda. Protože druhá polovina byla rozhodně o dost lepší, než ta první. Líbil se mi úplný začátek, pak to tak nějak pokulhávalo, ale ke konci se vše změnilo a bylo to opravdu napínavé. A hlavně! Konec byl opravdu nečekaný (alespoň si myslím, že by takový nikoho nenapadl - mě rozhodně ne). Hlavní postava je sice ta typická holka, která chce vše zjistit sama a musí se ve všem šťourat, a většinou bývá absolutně nesnesitelná. V tomhle filmu to ale byla sympaťanda, která svou roli zahrála skvěle.
 
 

Reklama